×
Filtruj wg
System miar
Price
-

Gwintowniki


Gwintowniki w wielu opcjach do wyboru

Rozumiemy, że jako profesjonalista chcesz posiadać kompleksowo wyposażone stanowisko pracy. Umożliwiamy Ci to za sprawą bogatego i różnorodnego asortymentu, na który składają się gwintowniki. Te niezwykle narzędzia ręczne docenisz przede wszystkim za jakość wykonania oraz ergonomię i komfort użytkowania. To zasługa zaawansowanych technologii użytych w produkcji i wyselekcjonowanych materiałów, z których słynie firma WERA.

Ważne jest precyzyjne dobranie elastyczności, co zapewnia wysoką trwałość. Z kolei chwyt sześciokątny umożliwia bardzo dobre przenoszenie sił. Optymalne odprowadzanie wiórów i zminimalizowane ryzyko odchylenia narzędzia od osi to gwarancja komfortowej pracy. 

Filters

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Bogaty asortyment gwintowników WERA

W naszym asortymencie znajdziesz bogaty wybór gwintowników WERA, które świetnie sprawdzają się przy prowadzeniu prac mocujących, montażowych, demontażowych, serwisowych i innych. To m.in.:

gwintownik nacinak z chwytem sześciokątnym 1/4" do uchwytów wg DIN ISO 1173-D 6,3. Chwyt 1/4" do mocowania we wkrętarce lub uchwycie magnetycznym,

7-elementowy zestaw gwintowników umieszczonych w kasecie z tworzywa sztucznego. W zestawie znajduje się uchwyt z technologią Rapidaptor oraz gwintowniki w rozmiarach 3, 4, 5, 6, 8 i 10 mm.

Sprawdź szczegółową charakterystykę każdego produktu i zamów dokładnie te, których potrzebujesz do sprawnego prowadzanie prac. 

Zamawiaj gwintowniki w ARPOL

Sklep internetowym ARPOL zaprasza na udane zakupy online. Nasi klienci mają dostęp do  profesjonalnych narzędzi produkowanych z wysokogatunkowej stali HSS, a także stali węglowych, stopowych i z metali nieżelaznych oraz tworzyw sztucznych. Koniecznie skontaktuj się z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania – odpowiemy i doradzimy. Dbamy o jak najwyższy standard obsługi zdalnej, gwarantując Ci bieżące wsparcie telefoniczne lub mailowe. 

Sprawdź cały asortyment, aby zrobić zakupy wygodnie i szybko, oszczędzając przy tym na dostawie online.