×

Szczypce do pierścieni


Szczypce do pierścieni to specjalnie zaprojektowane narzędzie służące do zakładania i zdejmowania pierścieni osadczych sprężynujących. To narzędzie przeznaczone do użytku profesjonalnego, które zapewnia łatwe i bezpieczne usuwanie pierścieni. Doskonale sprawdzi się w mechanice, przemyśle maszynowym i motoryzacji. W ofercie ARPOL Narzędzia znajdziesz szczypce do pierścieni segera marek Matador oraz Knipex. Sprawdź szczypce segera dostępne w naszym sklepie online https://arpoltools.pl/!

Filters

Jest 111 produktów.

Pokazano 1-12 z 111 pozycji

Szczypce do pierścieni segera 

Dobrze wyposażony warsztat powinien zawierać profesjonalne narzędzia wysokiej jakości, które ułatwią codzienne wykonywanie obowiązków. Szczypce do segerów doskonale sprawdzą się do montowania i demontowania pierścieni blokujących. W naszej ofercie znajdziesz szczypce marek Matador oraz Knipex, które cieszą się dużą popularnością wśród fachowców na całym świecie. Znajdziesz je w następujących wariantach: 

    • zewnętrzne, proste,

    • zewnętrzne, odgięte,

    • wewnętrzne, proste,

    • wewnętrzne, odgięte.

Szczypce do pierścieni osadczych doskonale sprawdzą się w branży motoryzacyjnej, mechanicznej oraz szeroko pojętym przemyśle. Narzędzia przyspieszą i ułatwią codzienne wykonywanie obowiązków i poprawią komfort pracy. To wszystko za sprawą wysokogatunkowych komponentów i innowacyjnych rozwiązań jak np. ograniczenie otwarcia, rękojeść z antypoślizgowego PCW oraz proste chwytaki z twardego drutu sprężynowego. Dzięki elementom wykonanym z kutej stali elektrycznej chromowo-wanadowej i ergonomicznej rękojeści, szczypce sprawdzą się nawet podczas pracy w trudnodostępnych miejscach. Sprawdź produkty dostępne w naszym sklepie online https://arpoltools.pl/