×

Szczypce do pierścieni


Ta grupa narzędzi została zaprojektowana wyłącznie z myślą o użytku profesjonalnym. Przeznaczeniem szczypiec do pierścieni osadczych Knipex i Matador jest montowanie i demontowanie pierścieni blokujących. Specjalistyczne produkty dostępne są w sklepie Arpol w kilku wersjach do wyboru.

Filters

Jest 111 produktów.

Pokazano 1-12 z 111 pozycji

Szczypce do świetnie wyposażonego warsztatu

Wyposażenie profesjonalnego warsztatu montera wymaga inwestycji w wysokiej jakości narzędzia. W tej grupie znalazły się szczypce do pierścieni osadczych Matador i Knipex dostępne w następujących wariantach:

    • zewnętrzne, proste,

    • zewnętrzne, odgięte,

    • wewnętrzne, proste,

    • wewnętrzne, odgięte.

Powyższe modele znajdą zastosowanie w branży motoryzacyjnej, mechanicznej, szeroko pojętym przemyśle. Przyczynią się do przyspieszenia prac, które wykonujesz, a zarazem zdecydowanie poprawią Twój komfort. To zasługa wysokogatunkowych komponentów i innowacyjnych rozwiązań – ograniczenie otwarcia, rękojeść z antypoślizgowego PCW czy proste chwytaki z twardego drutu sprężynowego. W projektach takich jak szczypce do pierścieni osadczych Knipex i Matador każdy element jest przemyślany, przetestowany. To sprawia, że jakości tych narzędzi zaufało już wielu specjalistów z całego świata.

Polecamy nasze produkty do montowania pierścieni zabezpieczających oraz sprężynujących na wałach w skrzyniach biegów. Dzięki elementom roboczym wykonanym z kutej stali elektrycznej chromowo-wanadowej i ergonomicznemu wygięciu, docieranie nawet do trudno dostępnych miejsc oraz praca w wymagającym środowisku nie powoduje uszkodzenia narzędzi.