×

Przedłużki do nasadek 3/8"


Zależy Ci na dużej elastyczności przy realizowaniu codziennych obowiązków? W dostępie do ukrytych miejsc o ograniczonym zasięgu pomogą Ci specjalistyczne i solidne przedłużki 3/8”. To akcesoria obowiązkowe w skrzynce z narzędziami każdego profesjonalisty. Jeżeli szukasz nowego ekwipunku, to wyposażenie swojego warsztatu zacznij od zakupów w Arpol!

Filters

Jest 28 produktów.

Pokazano 1-12 z 28 pozycji

Solidne przedłużki do różnych zadań

Wybór solidnej przedłużki zagwarantuje komfort pracy i dostęp do miejsc, które ze względów konstrukcyjnych są mocno ograniczone. Aby umożliwić odkręcanie oraz dokręcanie śrub o różnych średnicach, polecamy wykonane ze stali chromowo-wanadowej oraz chromu i mosiądzu złączki. W naszym asortymencie znajdziesz:

    • przedłużki 3/8” Matador,

    • przedłużki 3/8” Koken,

    • przedłużki 3/8” Wera,

    • przedłużki 3/8” Gedore,

    • przedłużki 3/8” Stahlwille.

Co wybrać? Do zastosowań profesjonalnych i pracy w rozmaitych, często trudnych i plenerowych warunkach sprawdzą się specjalistyczne złączki zapewniające wygodny, precyzyjny montaż lub demontaż. Są one dedykowane np. do układania instalacji centralnego ogrzewania czy sieci wodociągowych. Dzięki kulkom blokującym i ustalającym nasadki, zapewniają stabilne łączenia elementów z użyciem rozmaitych śrub. Dwustronne pokrętła z trzpieniami o przekrojach kwadratowych czy kwadratowych gniazdach oferują bardzo dobre, pewne trzymanie. Przekonaj się sam, robiąc zakupy w Arpol i uzupełniając swój ekwipunek o niezawodne przedłużki 3/8” renomowanych marek.