×
Filtruj wg
Price
-

Nasadki trzpieniowe VDE


Nasadki trzpieniowe VDE dla mechaników

Oferujemy bogaty wybór nasadek trzpieniowych dla elektryków, mechaników oraz instalatorów z wielu branż. Nasz asortyment obejmuje markowe, solidnie wykonane produkty marki WERA. Są one niezawodne, przeznaczone do długiej eksploatacji nawet w najtrudniejszych warunkach. Odpowiada za to staranne wykonanie i 2-częściowa konstrukcja izolowana złożona z warstwy wewnętrznej żółtej oraz warstwy zewnętrznej czerwonej. Zapewnia to jeszcze wyższy poziom ochrony podczas prac wykonywanych w miejscach, gdzie przepływa prąd. W zależności od swoich potrzeb możesz zamawiać nasadki trzpieniowe VDE solo lub w zestawach, np. VDE Zyklop 3/8" do śrub TORX HF z funkcją przytrzymywania i do śrub z gniazdem sześciokątnym HEX. Wszystkie elementy są testowane i dopuszczone do eksploatacji zgodnie z normą IEC 60900. 

Filters

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-12 z 14 pozycji

Zamawiaj solo lub w zestawach – nasadki trzpieniowe

Prezentujemy Ci nasadki trzpieniowe solo lub w zestawach. Obejmują one elementy potrzebne do wszechstronnego realizowania prac w miejscach, gdzie płynie prąd i występuje ryzyko jego porażenia. W zależności od tego, czego konkretnie potrzebujesz, u nas znajdziesz m.in.:

klucz TORX o udoskonalonej geometrii idealnie dopasowujący się do gniazda wkrętu i umożliwiający pewne przytrzymanie,

klucze sześciokątne (imbusowe) blokujące się za pomocą sprężynującej kulki umieszczonej na grocie – doskonałe do prac, w których nie jest możliwe przytrzymanie śruby drugą ręką. 

Producent zastosował praktyczne funkcje, jak choćby wytrzymałe zawieszki tekstylne z metalowym karabińczykiem, co umożliwia mocowanie ich do szlufki lub torby i uwolnienie rąk podczas wykonywania pracy. Dodatkowo spód oraz rzepy umożliwiają mocowanie np. do ściany, półki, wózka warsztatowego i elementów systemu do transportu narzędzi Wera 2go. Dzięki temu rozwiązaniu zdecydowanie łatwiej jest zapanować nad porządkiem i dobrą organizacją w Twoim warsztacie. 

Nasadki trzpieniowe VDE w ARPOL

Zapraszamy na wygodne i atrakcyjne cenowo zakupy w sklepie internetowym ARPOL. Czekają na Ciebie solidnie wykonane nasadki trzpieniowe o wytrzymałej budowie i wszechstronnym przeznaczeniu. Bezpieczne i komfortowe w użytkowaniu.