×

Nasadki TORX (E)


Nasadki torx e to produkty, których nie może zabraknąć w dobrze wyposażonym warsztacie, zakładzie lub serwisie.

W naszej ofercie przygotowaliśmy szeroki wybór narzędzi i akcesoriów, które sprawią, że bez problemu znajdziesz to, czego najbardziej potrzebujesz.

W ofercie znajdziesz nasadki e Torx marek Matador oraz Koken, które zostały wykonane z trwałych materiałów zapewniających wytrzymałość i niezawodność nawet w najtrudniejszych warunkach. Nasadki jako elementy, które pracują bezpośrednio ze śrubami oraz nakrętkami, dlatego muszą być bardzo wytrzymałe. Sprawdź ofertę naszego sklepu online!

Filters

Jest 97 produktów.

Pokazano 1-12 z 97 pozycji

W ARPOL Narzędzia znajdziesz szeroki wybór narzędzi i akcesoriów najwyższej jakości. Doskonale wiemy jak ważna jest niezawodność oraz solidność wykonania, dlatego przygotowaliśmy wyselekcjonowaną ofertę, w której znajdziesz to, czego szukasz.

Stawiamy przede wszystkim na doskonałą jakość i niezawodność naszych produktów, dlatego w naszej ofercie znajdziesz najlepszych producentów, jak Matador oraz Koken.

Nasadki e Torx marki Matador zostały wykonane z trwałego tworzywa, które zapewnia solidność oraz wytrzymałość nawet podczas wykonywania najtrudniejszych prac. Powłoka MATADOR-Superchrom zapewnia dużą odporność na uszkodzenia i zadrapania.

Nasadki marki Koken wykonano z najwyższej jakości stali narzędziowej, przeznaczone do prac nawet w trudnych warunkach.

Poszukujesz niezawodnych rozwiązań, które usprawnią codzienne wykonywanie obowiązków? Postaw na produkty najwyższej jakości, które zapewnią bezpieczeństwo i komfort. Sprawdź produkty dostępne w naszej ofercie. Jeśli nie wiesz, które produkty najlepiej się sprawdzą, to skontaktuj się z nami. Nasi doradcy pomogą wybrać odpowiednie rozwiązania.