×

Nasadki 12kątne 3/4"


Planujesz zakup wysokiej jakości narzędzi i akcesoriów do swojego warsztatu, zakładu lub serwisu? Dobrze trafiłeś! W ofercie ARPOL Narzędzia znajdziesz solidne i wytrzymałe produkty, które usprawnią i podniosą jakość Twojej pracy.

Przygotowaliśmy wyselekcjonowaną ofertę produkt od najlepszych producentów. Znajdziesz w niej m.in. nasadki 12 kątne 3 4 marek Matador oraz Koken. 

Nasadki jako elementy, które pracują bezpośrednio ze śrubami oraz nakrętkami zostały wykonane z trwałego tworzywa, które zapewnia niezawodność nawet w najtrudniejszych warunkach. Sprawdź produkty dostępne w naszym sklepie online!

Filters

Jest 61 produktów.

Pokazano 1-12 z 61 pozycji

Wysoka jakość i solidne wykonanie

W ARPOL Narzędzia wiemy jak ważna jest niezawodność oraz wysoka jakość narzędzi, dlatego dla naszych klientów przygotowaliśmy wyselekcjonowaną ofertę od najlepszych producentów. Nasadki 12 kątne 3 4 marek Matador oraz Koken gwarantują niezawodność oraz solidne wykonanie.

Nasadki marki Matador zostały wykonane z trwałego tworzywa oraz posiadają powłokę MATADOR-Superchrom, która zapewnia dokładniejsze wykończenie powierzchni i dużą odporność na uszkodzenia lub zadrapania.

Nasadki marki Koken wykonane zostały z najwyższej jakości stali narzędziowej, przeznaczonej do prac w ciężkich warunkach. Idealnie gładkie powierzchnie nasadki zapewniają trwałość oraz mniejsze uszkodzenie śruby lub nakrętki.

Sprawdź ofertę naszego sklepu online, w którym znajdziesz produkty najwyższej jakości. Szeroki wybór produktów sprawia, że bez problemu znajdziesz to, czego potrzebujesz. Jeśli nie wiesz, które produkty najlepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby, to skontaktuj się z nami. Nasi doradcy wybiorą dla Ciebie najlepsze rozwiązania.