×
Filtruj wg
Price
-

Gwinciarki


Szukasz niezawodnych gwinciarek, dzięki którym praca przebiegnie szybko i sprawnie? Zależy Ci nie tylko na efektach pracy, ale też komforcie i bezpieczeństwie operatorów? Mamy dla Ciebie najlepsze rozwiązania z tej kategorii – gwinciarki METABO i Milwaukee wyposażone we wszystko, czego potrzebujesz.

Narzędzia akumulatorowe pozwolą Ci wiercić w bardzo dobrym tempie i czyścić gwinty bez wykonywania zbędnych przerw. Takie funkcje, jak automatyczne przełączanie kierunku obrotów oraz szybkowymienny uchwyt zdecydowanie ułatwiają obsługę maszyny, czyniąc ją intuicyjną i wygodną.

Filters

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Zaawansowane urządzenia do gwintowania

Zapraszamy do zapoznania się z bogatym asortymentem maszyn i akcesoriów METABO oraz Milwaukee. W zależności od modelu są one wyposażone w wiele praktycznych funkcji, jak np.:

  • automatyczne przełączanie kierunku obrotów,
  • szybkowymienny uchwyt do mocowania gwintowników,
  • długa żywotność i trwałość za sprawą zaawansowanej kontroli momentu obrotowego,
  • wydajny silnik bezszczotkowy,
  • możliwość przełączenia trybu na pracę impulsywną, co ułatwia wykręcanie zapieczonych śrub i nawiercanie otworów na gładkich powierzchniach.

Jeżeli chodzi o gwintowniki Metabo to posiadają one np. funkcję Precision Stop, czyli elektroniczne sprzęgło przeciążeniowe dla większej precyzji pracy oraz zabezpieczenie przed przeciążeniem, aby silnik nie przegrzał się. Do tego elektroniczny wyłącznik bezpieczeństwa, aby uniknąć odrzutu, gdy wiertło się zablokuje.

Wygodne zakupy gwinciarek w ARPOL

Zapraszamy do zrobienia szybkich i wygodnych zakupów gwinciarek w sklepie internetowym ARPOL. Duży wybór narzędzi marki METABO i Milwaukee gwarantuje, że każdy kupujący znajdzie tu produkty odpowiadające jego indywidualnym potrzebom. Nasi doradcy też chętnie służą pomocą w zakresie dobierania narzędzi i porównywania poszczególnych modeli między sobą.