×
Arpol
Price
-

Suwmiarki


Potrzebujesz wysokiej jakości, precyzyjnych narzędzi pomiarowych? Suwmiarki to nieodłączny element wyposażenia przydomowych warsztatów i profesjonalnych zakładów przemysłowych. Z uwagi na to, jak różne są oczekiwania naszych klientów przygotowaliśmy szeroki wybór narzędzi – od prostych i intuicyjnych po zaawansowane z wygodnym odczytem danych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Filters

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-12 z 20 pozycji

Rodzaje suwmiarek w naszej ofercie

Suwmiarki to stosunkowo proste w budowie urządzenia. Ich konstrukcja jest nieskomplikowana, jednak dzięki dodatkowym funkcjom stają się bardziej precyzyjne w obsłudze. Oprócz całkiem podstawowych narzędzi, do Twojej dyspozycji oddajemy także suwmiarki:

cyfrowe – układ pomiarowy niewrażliwy na kurz i krótkotrwałe zanurzenia w wodzie,

noniuszowe – uniwersalne urządzenie służące do pomiaru szerokości, grubości, głębokości i rozstawu elementów,

zegarowe – z okrągłą skalą z 1-wskazówkowym układem pomiarowym do ustalania pomiarów wewnętrznych, zewnętrznych i głębokości.

Suwmiarki powinny być solidne z uwagi na to, że pracują w różnych warunkach, w tym mają kontakt z kurzem i wilgocią. Nie bez znaczenia jest też ich wygląd, a przede wszystkim skala, która powinna w przejrzysty sposób prezentować pomiary.

Asortyment – narzędzia Promat

W naszym asortymencie znajdziesz przede wszystkim suwmiarki Promat. Firma dba o przestrzeganie najlepszych standardów jakości i bezpieczeństwa i w innowacyjny sposób podchodzi do projektowania narzędzi. Możesz liczyć na to, że produkty sygnowane logo tej marki będą odznaczały się wysoką sztywnością, wytrzymałością na działanie czynników zewnętrznych, a także estetyką. Będą służyły Ci przez długi czas!

Zamawiaj suwmiarki online

W naszym sklepie znajdziesz nowoczesne suwmiarki, które świetnie sprawdzają się w roli narzędzi pomiarowych w różnych miejscach. Możesz teraz wygodnie porównać je online, korzystając przy tym z pomocy naszego doświadczonego doradcy. Chętnie podpowiemy, co kupić i zadbamy o sprawną realizację zamówienia z dostawą na wskazany adres.