×
Filtruj wg
Price
-

Suwmiarki


Suwmiarki, czyli precyzyjne narzędzie pomiarowe to niezbędny element wyposażenia przydomowych warsztatów oraz profesjonalnych zakładów. Odpowiadając na potrzeby naszych klientów przygotowaliśmy szeroką ofertę narzędzi – od prostych i intuicyjnych po zaawansowane z wygodnym odczytem danych. Suwmiarka profesjonalna to narzędzie o dużej dokładności pomiaru, które mierzy szerokość zewnętrzną i wewnętrzną, grubość, głębokość oraz rozstaw elementów danego przedmiotu. Zobacz dostępne w naszej ofercie narzędzia pomiarowe suwmiarki!   

Filters

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-12 z 20 pozycji

Rodzaje suwmiarek w naszej ofercie

Suwmiarki profesjonalne to stosunkowo proste w budowie urządzenia stosowane do precyzyjnego pomiaru. W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór suwmiarek, od podstawowych do bardziej zaawansowanych jak: 

• cyfrowe – układ pomiarowy niewrażliwy na kurz i krótkotrwałe zanurzenia w wodzie,

• noniuszowe – uniwersalne urządzenie służące do pomiaru szerokości, grubości, głębokości i rozstawu elementów,

• zegarowe – z okrągłą skalą z 1-wskazówkowym układem pomiarowym do ustalania pomiarów wewnętrznych, zewnętrznych i głębokości.

Postaw na wysokiej jakości suwmiarki, które doskonale sprawdzą się w warunkach warsztatowych, gdzie mają kontakt z kurzem, pyłem oraz wilgocią. W naszej ofercie znajdziesz suwmiarki niemieckiej marki Promat, która charakteryzuje się wysokimi standardami jakości. 

W ARPOL Narzędzia znajdziesz nowoczesne suwmiarki, które staną się nieodzownym elementem codziennej pracy. Szeroki asortyment naszego sklepu online pozwoli na wybranie narzędzi odpowiadających na Twoje potrzeby. Skorzystaj z doświadczenia oraz wiedzy naszych doradców, którzy podpowiedzą jakie rozwiązania wybrać!