×

Wycinaki do otworów


Wycinaki do otworów

Potrzebujesz narzędzi, przy pomocy których wykonasz precyzyjne otwory – szybko i dokładnie? Polecamy Ci nasze wycinaki do otworów będące wsparciem dla prowadzonych prac elektroinstalacyjnych  i przy prefabrykowaniu rozdzielnic. 

Ręczne wycinaki do otworów doskonale radzą sobie z obróbką różnych materiałów. Mają więc znacznie szersze zastosowanie i są wykorzystywane przez specjalistów działających w różnych branżach – tapicerów, kaletników, szewców, monterów, elektroinstalatorów. Z pomocą wycinaków można robić otwory w:

gumie,

skórze i eko-skórze,

tkaninie,

filcu.

Z uwagi na swoje wszechstronne działanie, wycinaki wykorzystasz także do przycinania dywanów, wykładzin, linoleum, tapet, uszczelek oraz innych miękkich materiałów. Z łatwością ustalisz na nich miejsca, w których należy wykonać otwory, a potem wykonasz je bardzo precyzyjnie przy pomocy narzędzi z naszej oferty.

Filters

Jest 22 produktów.

Pokazano 1-12 z 22 pozycji

Wycinaki marki Matador

W sklepie internetowym czekają na Ciebie wycinaki do otworów marki Matador. Firma specjalizuje się w projektowaniu oraz produkowaniu narzędzi ręcznych o wysokiej trwałości, jakości wykończenia i solidności. Produkty cechują się czerwonym kolorem, który ułatwia lokalizowanie wycinaków wśród innych narzędzi w skrzynce. Najważniejsza jest jednolita struktura – trzon produktu stanowi kute żelazo, a ostrze jest hartowane, dzięki czemu ma odpowiednią ostrość i nie tępi się zbyt szybko. 

Zamów wycinaki solo lub w zestawach

Potrzebujesz więcej niż jednego wycinaka? Chcesz od razu kompleksowo wyposażyć swoje stanowisko pracy – warsztat lub zakład przemysłowy? U nas dostępne są wycinaki w zestawach, które pozwalają Ci na prowadzenie prac, czyli wycinania otworów o różnych średnicach. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Bogaty asortyment obejmuje wycinaki o różnych średnicach – od 2 do 30 mm. Wszystkie mają ostre końcówki na tyle, żeby precyzyjnie i bez większego wysiłku przebić różne rodzaje materiałów. Zamów je u nas wygodnie online.