×

Wycinaki do otworów


Wycinaki do otworów to niezawodne narzędzie, dzięki któremu szybko i precyzyjnie wykonasz otwory. Wycinaki dostępne w naszej ofercie to wsparcie dla prowadzonych prac elektroinstalacyjnych oraz przy prefabrykowaniu rozdzielnic. 

Wycinaki do otworów to uniwersalne narzędzie, którego nie może zabraknąć w żadnym warsztacie. Doskonale sprawdzą się przy obróbce różnych materiałów, dlatego to narzędzie dedykowane dla tapicerów, kaletników, szewców, monterów czy elektronistalatorów. 

Wszechstronne wykorzystanie narzędzia sprawia, że wycinaki sprawdzą się do przycinania dywanów, wykładzin, linoleum, tapet, uszczelek oraz innych miękkich materiałów. Sprawdź, co przygotowaliśmy w naszej ofercie. 

Filters

Jest 22 produktów.

Pokazano 1-12 z 22 pozycji

W naszej ofercie przygotowaliśmy szeroki wybór wycinaków marki Matador. To wysokiej jakości narzędzia ręczne, które charakteryzuje solidna konstrukcja oraz trwałość. Szeroki wybór rozmiarów pozwoli dopasować narzędzie do rodzaju wykonywanych prac.  

Wycinaki do otworów to wszechstronne urządzenie za pomocą, którego możesz zrobić otwory w: 

• gumie,

• skórze i eko-skórze,

• tkaninie,

• filcu.

Elementem wyróżniającym wycinaki marki Matador jest jednolita struktura - trzon produktu stanowi kute żelazo, a ostrze jest hartowane, dzięki czemu ma odpowiednią ostrość i nie tępi się zbyt szybko. 

W naszej ofercie znajdziesz pojedyncze wycinaki o różnych średnicach oraz zestaw wycinaków w kilku rozmiarach. Wszystko to w odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby naszych klientów. 

Zapoznaj się z naszą ofertą. Znajdziesz w niej bogaty asortyment, który obejmuje wycinaki do otworów o różnych średnicach – od 2 do 30 mm. Jeśli nie wiesz co wybrać, to skorzystaj z pomocy naszych doradców. Przygotujemy dla Ciebie ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb!