×

Zestawy nasadek trzpieniowych


Zestawy nasadek trzpieniowych

Z uwagi na to, jak potrzebne są nasadki trzpieniowe zarówno w przydomowym warsztacie, jak i zakładzie przemysłowym, warto od razu kupić je w większej ilości. Cały zestaw, który tutaj Ci prezentujemy, to świetny zakup, opłacalny przede wszystkim finansowo. W cenie masz nie tylko wymienne elementy, ale też etui czy organizery ułatwiające segregowanie części i ich bezpieczne przechowywanie. Zobacz, ile dobrego może zyskać Twoje miejsce pracy – bez względu na to, czy kupujesz nasadki trzpieniowe na użytek własny, czy do firmy.

Wiele zestawów do wyboru w ARPOL

W ARPOL rozumiemy, że profesjonaliści mają różne potrzeby i oczekiwania. Niektórzy szukają maksymalnie rozbudowanych zestawów, w których znajdują się niemal wszystkie popularne i mniej typowe nasadki. Inni wolą kupić mniejsze komplety, lecz dokładnie takie, których potrzebują. Bez względu na to, w której grupie jesteś, u nas znajdziesz interesujące Cię zestawy nasadek trzpieniowych i będziesz korzystał z nich z powodzeniem przez dłuższy czas.

Asortyment obejmuje produkty takich firm jak Matador czy WERA. Wśród nich są zestawy zawierające elementy pasujące do śrub wpuszczanych z gniazdem TORX w kształcie sześcioramiennej gwiazdy. Różnią się one rozmiarem – w przykładowym komplecie znajdziesz np. wersję T20, T25, T30, T40 czy T60. 

Tym, co wyróżnia oferowane przez nas nasadki jest bardzo wysoka jakość wykonania. Powstają one ze specjalnej stali chromowano-wanadowej, więc wytrzymują obciążenia, nie uszkadzają się pod naporem i nie są podatne na korozję. Najlepszym dowodem na solidność narzędzi jest zaświadczenie, że spełniają normy DIN 3120 C 12.05 oraz ISO 1174.

Zamów nasadki w sklepie online

Zakupy online w sklepie internetowym ARPOL pozwolą Ci zaoszczędzić czas oraz pieniądze. Gwarantujemy korzystne warunki cenowe naszych produktów i dużą dostępność produktów. Chętnie też udzielimy Ci zdalnego wsparcia przy podejmowaniu decyzji zakupowej. Zapraszamy do współpracy! 

Filters

Jest 57 produktów.

Pokazano 1-12 z 57 pozycji