×

Mikrometry


Potrzebne Ci wysokiej klasy narzędzia pomiarowe? Mikrometry doskonale sprawdzą się w tej roli, ponieważ oferują wysoką dokładność pomiarów, jak również komfort pracy w różnych warunkach. Produkty z naszej oferty są niezwykle precyzyjne. W zależności od tego, w jakich okolicznościach będziesz stosował narzędzie, może ono mieć zastosowanie ogólne lub specjalistyczne. Zobacz i porównaj propozycje z asortymentu ARPOL. Zapraszamy!

Mikrometry – różne warianty

Mikrometry występują w kilku wersjach, dlatego dopasowanie konkretnego produktu do swoich potrzeb nie stanowi większego wyzwania. W sprzedaży mamy zarówno urządzenia tradycyjne, czyli analogowe, jak i cyfrowe z wygodnym ekranem do prezentowania danych. 

Bez względu na to, co wybierzesz, kupując u nas masz pewność, że dokonujesz dobrego wyboru. Mamy wielu zadowolonych klientów, którzy zaufali jakości ARPOL oraz narzędzi, które są u nas dostępne. A zapewniamy, że jest to wyłącznie wyselekcjonowany asortyment najwyższej jakości.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Solidne mikrometry

Mikrometry, z uwagi na miejsca, w których są wykorzystywane, muszą cechować się niezwykle solidnym wykonaniem. To zapewnia zastosowanie takich materiałów konstrukcyjnych jak węgliki spiekane, z których powstały powierzchnie pomiarowe. Urządzenie ma także wyświetlacz ciekłokrystaliczny, osłonę izolującą czy mechanizm zapadkowy. 

Zaletą mikrometrów cyfrowych z naszej oferty wyprodukowanych przez firmę Promat jest możliwość ustawienia zera pomiarowego w dowolnym punkcie. Chcesz poznać urządzenia bardziej szczegółowo? Skontaktuj się z naszymi doradcami – chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przedstawimy informacje techniczne na temat dostępnych narzędzi pomiarowych.

Zakupy online w ARPOL

Zapraszamy na wygodne zakupy online w sklepie ARPOL. Zadbaliśmy o duży wybór narzędzi pomiarowych w atrakcyjnych cenach, dlatego z łatwością znajdziesz tutaj produkt dla siebie. Marka Promat, którą dystrybuujemy ma solidną konstrukcję, dobrze widoczny wyświetlacz, a także konstrukcję opracowaną w najdrobniejszych detalach.