×
Filtruj wg
Price
-

Pokrętła do nasadek 1"


Codzienne zadania, które realizujesz jako podwykonawca lub monter wymagają operowania solidnymi narzędziami. W tej grupie są pokrętła do nasadek 1”, które umożliwiają dokręcanie elementów nawet w trudno dostępnych miejscach. Markowe produkty wykonanie ze stali chromowo-wanadowej zapewniają nie tylko doskonałą jakość pracy, ale też komfort i ergonomię.

Filters

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Profesjonalne narzędzia ręczne dla fachowców

W asortymencie sklepu Arpol znajdziesz narzędzia i elementy znanych marek. Wśród nich zebraliśmy:

    • pokrętła do nasadek 1” Matador,

    • pokrętła do nasadek 1” Koken,

    • pokrętła do nasadek 1” Gedore,

    • pokrętła do nasadek 1” Stahlwille.

Jak widzisz jest to plejada popularnych i cenionych w branży producentów japońskich oraz niemieckich. Ich wyroby gwarantują dużą wytrzymałość na obciążenia, sprawą realizację zadań, a także poprawiają tempo Twojej pracy. To z kolei przekłada się na zadowolenie klientów, którzy powierzyli Ci realizację swojej inwestycji.

Pokrętła do nasadek 1” kupisz u nas solo lub w zestawach z innymi grzechotkami. W ten sposób uzupełnisz, rozbudujesz lub stworzysz od podstaw praktyczną skrzynkę z narzędziami. Dzięki nim do odkręcania i przykręcania śrub nie będziesz musiał używać tyle siły, co dotychczas. Wybieraj spośród modeli, które różnią się liczbą zębów, są wyposażone w przełączniki do zmiany kierunku oraz przyciski blokowania i szybkiego zwalniania nasadek. Wszystkie pokrętła do nasadek 1” powstały z wysokogatunkowych materiałów stali chromowo-wanadowej (korpus) lub molibdenowej (uchwyt).