×

Klucze płasko-oczkowe odgięte


Klucze płasko-oczkowe odgięte to podstawowe wyposażenie torby narzędziowej każdego technika, mechanika, montera oraz pracownika zakładu produkcyjnego. Najlepszy klucz płasko-oczkowy podgięty wykonany został z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej z matowo-chromowaną powierzchnią. Klucz posiada ten sam rozmiar szczęk i pierścienia. Klucz płasko-oczkowy odgięty ma wygiętą pod kątem końcówkę, która umożliwia łatwiejszy dostęp do elementów w trudno dostępnych miejscach. Profilowany trzpień klucza zapewnia przyczepność do dłoni i nie ma ryzyka, że klucz wyślizgnie się z rąk podczas wykonywanych czynności naprawczych. Szczęki klucza ustawione są pod kątem 15°. Profesjonalne klucze płasko-oczkowe odgięte wykonane są zgodnie ze standardami DIN 3113 A oraz ISO 3318/7738. Profesjonalne klucze płasko-oczkowe odgięte charakteryzują się prostokątnym kształtem końcówki, co pozwala na łatwe dokręcanie lub odkręcanie śrub i nakrętek z płaskim kształtem główki.

Filters

Jest 39 produktów.

Pokazano 1-12 z 39 pozycji

Wysoka jakość i precyzja wykonania kluczy płasko-oczkowych odgiętych

W asortymencie sklepu internetowego z narzędziami https://arpol-tools.com/ ogromne znaczenie mają narzędzia, które zostały specjalnie zaprojektowane do spełniania konkretnych potrzeb Użytkownika. Osoby, które na co dzień w swojej pracy posługują się narzędziami ręcznymi wiedzą jak ważna jest wysoka jakość materiałów z jakich są wykonane oraz precyzja w działaniu.

Profesjonalne klucze płasko-oczkowe odgięte marki MATADOR jakie oferujemy Klientom to narzędzia, które łączą w sobą funkcjonalność oraz precyzję. Klucze płasko-oczkowe odgięte dostępne są w różnych rozmiarach co umożliwia dopasowanie narzędzia do wymiarów śruby lub nakrętki.