×
Filtruj wg
Długość (l)
Price
-

Młotki gumowe


Młotki gumowe dostępne w naszym asortymencie to uniwersalne narzędzia pomocnicze do prac remontowo-budowlanych oraz montażowych. Młotki gumowe do płytek sprawdzą się przy układaniu glazury oraz gresu.

Narzędzie sprawdzi się również jako młotki gumowe do paneli oraz przy blacharce samochodowej oraz pracach stolarskich.

Jeśli poszukujesz wysokiej jakości narzędzi, to zobacz produkty dostępne w naszej ofercie. Przygotowaliśmy dla Ciebie wyselekcjonowane produkty marki Matador.

Filters

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Młotki gumowe to narzędzia wykorzystywane w pracach budowlanych oraz wykończeniowych. Mają szerokie zastosowanie, wykorzystuje się je np. podczas murowania przy dobijaniu bloczków, cegieł lub pustaków, co pozwala na skorygowanie ich ustawienia na zaprawie. Doskonale sprawdzą się również przy pracach stolarskich lub w warsztacie samochodowym.

Młotki gumowe wykorzystywane są również przez glazurników, którzy używają tego narzędzia do poziomowania płytek.

Uniwersalne zastosowanie młotków gumowych wynika z gumowego obucha, które nie uszkadza materiału.

Przygotowaliśmy dla Ciebie wyselekcjonowane młotki gumowe niemieckiej firmy Matador. Dostępność różnych parametrów pozwala dopasować narzędzie do indywidualnych potrzeb oraz charakteru wykonywanych prac.

Odwiedź nasz sklep internetowy, gdzie przygotowaliśmy dla Ciebie najwyższej jakości profesjonalne narzędzia. Nie wiesz co wybrać? Skorzystaj z pomocy naszych doradców!