×
Filtruj wg
Marka
Długość (l)
Wykonany wg norm
Price
-

Szczypce półokrągłe, proste


Potrzebujesz narzędzi, które ergonomicznie leżą w dłoni, a manewrowanie nimi nie wymaga dużo siły? Szczypce półokrągłe proste Knipex i Matador są projektowane z myślą o profesjonalistach, którzy w swojej pracy zwracają uwagę na jakość materiałów i wybierają te najlepsze. Popraw tempo i komfort, sięgając po światowej klasy produkty. Zamówisz je w sklepie internetowym ARPOL Narzędzia https://arpoltools.pl/.

Filters

Jest 33 produktów.

Pokazano 1-12 z 33 pozycji

Solidne szczypce izolowane

Produkcja narzędzia w wykonaniu branżowych liderów odznacza troskę o każdy detal wykończenia. Szczypce półokrągłe proste Matador i Knipex zapewniają pewny oraz stabilny chwyt i bezpieczeństwo.

Są izolowane, wyposażone w rękojeść z nasadkami wykonanymi z wysokogatunkowego tworzywa o właściwościach antypoślizgowych. Końcówki robocze ząbkowane są twarde, lecz elastyczne na tyle, aby ułatwiać chwytanie, podtrzymywanie oraz cięcie twardego i średnio twardego drutu. Część chwytaka powstaje z kutej i hartowanej stali chromowo-wanadowej o bardzo dużej wytrzymałości. Sprawia to, że część narażona na intensywną eksploatację, ma dłuższą żywotność.

Zachęcamy do wybrania szczypców półokrągłych prostych Matador i Knipex w dwóch wersjach do wyboru:

    • komponentowe,

    • PCV.

Proponujemy produkty, które pod względem jakości wykonania, komfortu pracy oraz bezpieczeństwa spełniają europejskie normy PN-EN60900. Izolowane narzędzia dobrze poradzą sobie z realizacją zadań nawet w trudnych warunkach i miejscach, do których jest gorsza dostępność. Zapraszamy do złożenia zamówienia online https://arpoltools.pl/, które szybko dostarczymy na wskazany adres.