×
Filtruj wg
Marka
Długość (l)
Wykonany wg norm
Price
-

Szczypce do gwoździ


W ARPOL Narzędzia wiemy jak ważne są odpowiednie narzędzia, dlatego w naszej ofercie znajdziesz tylko sprawdzone rozwiązania, które ułatwią Ci codzienne wykonywanie obowiązków. 

W naszej ofercie przygotowaliśmy m.in. obcęgi do gwoździ marek Matador oraz Knipex. Wysokiej jakości narzędzia usprawnią pracę oraz polepszą jej komfort. Szczypce do gwoździ cieszą się dużą popularnością ze względu na wysoką jakość i precyzję wykonania. Sprawdź produkty w naszej ofercie https://arpoltools.pl/

Filters

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-12 z 17 pozycji

Niezawodne szczypce do wyciągania gwoździ 

W ARPOL dbamy o szeroki wybór produktów oraz wysoką jakość oferowanych wyrobów oraz usług. Wszystko po to, żeby nasi klienci zawsze znaleźli to, czego najbardziej potrzebują. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne szczypce do wyciągania gwoździ marek Matador oraz Knipex. 

Szczypce do gwoździ dostępne w naszej ofercie charakteryzują się ergonomicznym kształtem rękojeści oraz są dobrze wyważone – świetnie leżą w dłoni. Wyróżniają się wysoką odpornością na zużycie oraz optymalną twardością ostrzy. 

Szczypce Matador zostały wykonane z wysokiej jakości stali narzędziowej, a ostrza hartowane indukcyjnie. Szczypce Knipex są fosforanowane, czarne z polerowaną główką, a rękojeści powlekane są tworzywem sztucznym.  

Jeśli poszukujesz niezawodnych narzędzi takich, jak obcęgi do wyciągania gwoździ, które wyróżniają się starannością wykonania, wytrzymałością i niezwykłą ergonomią, to doskonale trafiłeś. Od blisko 30 lat oferujemy naszym klientom produkty najwyższej jakości. Sprawdź nasz sklep online https://arpoltools.pl/ lub skontaktuj się z naszymi doradcami.