×
Arpol
Długość (l)
Wykonany wg norm
Price
-

Szczypce do gwoździ


Potrzebujesz narzędzi, dzięki którym sprawnie wykonasz powierzone zadania. Jeśli chcesz poprawić efektywność swojego zespołu, zadbaj o odpowiednie zaplecze sprzętowe. Sprawdź, co przygotowaliśmy w sklepie internetowym Arpol i postaw na produkty, które sprawdzają się w różnych branżach. Wybierz niezawodne szczypce do gwoździ niemieckich producentów. 

Filters

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-12 z 17 pozycji

Odkryj niemiecką jakość 

W Arpol dbamy o najwyższy standard oferowanych produktów. Współpracujemy z najlepszymi niemieckimi producentami, których wyroby są znane w Europie i na świecie. W naszym sklepie czekają na Ciebie szczypce do gwoździ Matador oraz Knipex – produkty dla profesjonalistów, które idealnie nadają się do pracy przy dużych obciążeniach. Marka Knipex od ponad 130 lat pracuje nad rozwiązaniami, które będą zarówno wytrzymałe, jak i przystępne cenowo. Szczypce do gwoździ oferowane przez niemieckiego producenta są dobrze wyważone – świetnie leżą w dłoni. Wyróżniają się wysoką odpornością na zużycie oraz optymalną twardością ostrzy. Co więcej, ich jakość wykonania oraz dbałość o najdrobniejsze detale sprawiają, że są chętnie wybierane przez osoby, które cenią komfortową pracę. By wyprodukować szczypce do gwoździ Knipex, wykorzystano specjalną stal narzędziową, która najpierw jest kuta, a następnie hartowana olejowo. 

Zapraszamy do sklepu Arpol

Jeśli szukasz urządzeń i narzędzi, które wyróżniają się starannością wykonania, wytrzymałością i ergonomią, sprawdź ofertę sklepu internetowego Arpol. Od ponad 20 lat pomagamy naszym klientom w zbudowaniu profesjonalnego i solidnego zaplecza sprzętowego. W bogatej ofercie produktów na pewno znajdziesz to, czego potrzebujesz!