×
Filtruj wg
Marka
System miar
Długość (l)
Wykonany wg norm
Price
-

Nożyce do cięcia kabli


Cięcie kabli wymaga ogromnej precyzji, dlatego niezbędne są profesjonalne narzędzia jak nożyce do cięcia kabli. Przy większych instalacjach ważne jest utrzymanie stałego tempa pracy, dlatego Twoje narzędzia muszą być niezawodne oraz wykonane z produktów najwyższej jakości. 

Wybierając odpowiednie narzędzia, w tym nożyce do kabli Knipex lub Matador zapewniasz sobie doskonałe warunki pracy. To gwarancja doskonałej jakości, niezawodności oraz precyzji. Sprawdź produkty dostępne w naszym sklepie online https://arpoltools.pl/

Filters

Jest 23 produktów.

Pokazano 1-12 z 23 pozycji

Szczypce do cięcia kabli – niezawodność oraz doskonała jakość 

W naszej ofercie znajdziesz bogatą ofertę narzędzi ręcznych, w tym szczypce do cięcia kabli. To doskonałe narzędzia, które przeznaczone jest do obrabiania materiałów instalacyjnych i kształtowania sieci. W sklepie online znajdziesz: nożyce do kabli Knipex oraz nożyce do cięcia kabli Matador. 

Wszystkie narzędzia dostępne w naszej ofercie charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Nożyce Matador zostały wykonane z wysokiej jakości stali narzędziowej z matowo chromowaną powierzchnią. 

Nożyce marki Knipex obcinaczki do kabli posiadają precyzyjne wykończenie oraz hartowane ostrza, które zapewniają czyste i gładkie cięcia bez miażdżenia i deformowania kabli. Szczypce zostały wykonane ze specjalnej stali narzędziowej, kutej i hartowanej olejowo. Dzięki ergonomicznej rękojeści nożyce umożliwiają cięcie nawet jedną ręką. Szczypce posiadają śrubę z możliwością regulacji, która jest samoblokująca. 

Jeśli poszukujesz solidnych narzędzi do cięcia, jak nożyce do cięcia kabli Knipex oraz Matador, to sprawdź ofertę naszego sklepu online https://arpoltools.pl/