×
Arpol
System miar
Długość (l)
Wykonany wg norm
Price
-

Nożyce do cięcia kabli


Nożyce do cięcia kabli

Cięcie kabli wymaga ogromnej precyzji, a przy większych instalacjach także utrzymywania stałego tempa pracy. Zapewnisz sobie doskonałe warunki pracy, decydując się na nożyce do cięcia kabli Knipex lub Matador. To niemiecka jakość, którą wybierają specjaliści z całego świata. Chcesz do nich dołączyć? Już teraz zrób szybkie zakupy w sklepie Arpol!

Filters

Jest 22 produktów.

Pokazano 1-12 z 22 pozycji

Niemieckie nożyce do cięcia kabli do zadań specjalnych

Przygotowaliśmy bogata ofertę narzędzi ręcznych, przeznaczonych do obrabiania materiałów instalacyjnych i kształtowania sieci. W sprzedaży są:

  • nożyce do cięcia kabli Knipex,
  • nożyce do cięcia kabli Matador.

Produkty odznaczają się bardzo wysoką jakością wykonania, którą udało się uzyskać dzięki ostrzom z elektrycznej stali wanadowej, kutej i hartowanej olejowo. Taki standard oznacza, że przy pomocy tych narzędzi możliwe jest przecinanie np. światłowodów, a więc kabli z włóknem szklanym. Taka konstrukcja nie stanowi przeszkody dla solidnych szczypiec z wydłużonymi ostrzami. Kształt główki oraz fakt, że chwytaki były hartowane oddzielnie w sposób indukcyjny sprawia, że praca w trudnym środowisku i na ograniczonej przestrzeni nie sprawia operatorowi trudności.

Za komfort podczas realizowania zadania odpowiada także rękojeść z tworzywa sztucznego – idealnie wyważona i wyprofilowana, dzięki czemu ergonomicznie pasuje do dłoni.

Jeżeli potrzebujesz solidnych narzędzi do cięcia, wybierz nożyce do cięcia kabli Matador lub Knipex dostępne w naszym asortymencie. Mają one doskonały stosunek ceny do jakości, a dzięki zakupom internetowym zaoszczędzisz nie tylko pieniądze, ale też czas.