×
Filtruj wg

Zestawy kluczy płasko-oczkowych prostych


Każdy kto na co dzień posługuje się w swojej pracy narzędziami ręcznymi wie jak ważne jest posiadanie kilku rozmiarów tego samego klucza, ponieważ nigdy nie wiadomo jaki rozmiar będzie w danej chwili potrzebny. Dla Klientów ARPOL Narzędzia mamy w swoim sklepie internetowym z narzędziami zestawy profesjonalnych kluczy płasko-oczkowych prostych, które zawierają różne rozmiary kluczy i są w różnych konfiguracjach liczbowych.

Filters

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Wysoka jakość zróżnicowanych zestawów

Zestawy profesjonalnych kluczy płasko-oczkowych prostych marki MATADOR i WERA jakie oferujemy w asortymencie sklepu z całą pewnością sprawdzą się w zakładach przemysłowych, w których narzędzia przechodzą najcięższe próby wytrzymałościowe oraz są bardzo intensywnie wykorzystywane podczas pracy. Zestawy kluczy płasko-oczkowych prostych mają szerokie zastosowanie w serwisach motoryzacyjnych, warsztatach naprawczych, różnych gałęziach przemysłu, jak również w gospodarstwach domowych.

Zestawy kluczy płasko-oczkowych prostych zapakowane są w materiałowe pokrowce, dzięki którym narzędzia nie obijają się o siebie i nie rysują się wzajemnie. Zestaw w takim pokrowcu można zwinąć i zajmuje on małą przestrzeń i jest łatwy w transporcie. Zobacz produkty dostępne w naszym sklepie online https://arpol-tools.com/.