×
Arpol
Price
-

Szczypce specjalne


Zależy Ci na dostępie do narzędzi ręcznych, które nie tylko sprawdzą się w zastosowaniu uniwersalnym, ale też ściśle wyspecjalizowanym? Taką grupę produktów zamieściliśmy w naszej kategorii specjalnej. Są to szczypce dla podkowiaków oraz garncarskie. Spełniają one aktualne standardy jakości i bezpieczeństwa, z powodzeniem nadając się do prac blacharskich (obcęgi do podkowiaków) oraz prac garncarskich z obcinakiem z drutu miękkiego. Koniecznie zobacz dostępny asortyment w sklepie online.

Szczypce do zadań specjalnych

Rozumiemy, że do realizowania niektórych zadań potrzebujesz wyspecjalizowanych sprzętów oraz narzędzi ręcznych. Bez wątpienia są nimi szczypce garncarskie oraz obcęgi do podkowiaków. Z ich pomocą możesz realizować nawet skomplikowane zadania w różnych dziedzinach – motoryzacji, kowalstwie. 

Za jakość produktów odpowiada:

wysokogatunkowy materiał, z jakiego powstają, a jest nim stal narzędziowa kuta hartowana olejowo,

ergonomiczny kształt i wygodne uchwyty dobrze leżące w dłoni,

wysoka twardość ostrzy (około 59 HRC).

Zapraszamy do zapoznania się szczegółowo ze specyfikacją techniczną każdego produktu. Dokładny opis znajdziesz na naszej stronie internetowej, ale jeśli potrzebujesz wsparcia ze strony doradcy, nie wahaj się skorzystać z niej w sposób zdalny.

Wyjątkowe szczypce w ARPOL

ARPOL to nie tylko sklep z narzędziami dla profesjonalistów, ale też wyspecjalizowanymi, które nadają się do realizowania wąskiej grupy zadań. Polecamy szczypce specjalne takie jak garncarskie, kowalskie i do wykonywania obróbek blacharskich. 

Zrób wygodne zakupy online. Zamawiaj produkty z dostawą do domu, ciesząc się komfortem oraz krótkim czasem oczekiwania na realizację zamówienia. Jeżeli potrzebujesz rady od naszego doradcy – zadzwoń lub napisz wiadomość. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, a także zaproponujemy Ci najlepszy produkt. 

Oprócz szczypiec z tej kategorii polecamy Ci także inne, dzięki którym kompleksowo wyposażysz swój zakład przemysłowy lub warsztat.

Filters

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji