×
Filtruj wg
Price
-

Nasadki udarowe 12kątne


Nasadki udarowe 12 kątne to elementy, które doskonale sprawdzą się do kluczy lub wkrętaków podczas pracy np. w warsztatach samochodowych. 

Nasadki dostępne w różnych rozmiarach pozwolą na dopasowanie narzędzia do różnego rodzaju wykonywanej pracy. 

W ARPOL Narzędzia znajdziesz produkty japońskiej marki Koken, które charakteryzują się wysoką jakością, niezawodnością oraz bezpieczeństwem podczas użytkowania. 

Wybierz niezawodne narzędzia i sprawdź produkty dostępne w naszym sklepie online https://arpoltools.pl/

Filters

Jest 75 produktów.

Pokazano 1-12 z 75 pozycji

W ARPOL Narzędzia znajdziesz wyselekcjonowane narzędzia najwyższej jakości, w tym nasadki udarowe 12 kątne marki Koken, które zagwarantują najwyższą jakość wykonania. 

Niezawodne oraz solidne nasadki doskonale sprawdzą się podczas pracy przemyśle oraz w warsztatach oraz serwisach. Duży wybór rozmiarów pozwoli dopasować narzędzia do wykonywanej pracy oraz indywidualnych potrzeb. 

Nasadki marki Koken wykonane zostały z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, czernionej oraz zaprojektowane tak, żeby przekazać jak najwyższy moment obrotowy i zapobiec zużyciu nakrętek. Nasadka posiada specjalny profil, który zapewnia pewne trzymanie śruby oraz nakrętki podczas pracy i zapobiega jej zniszczeniu.  

W ofercie ARPOL Narzędzia znajdziesz różne nasadki udarowe: 6-kątne standardowe i długie, 12-kątne standardowe i długie. 

Sprawdź naszą ofertę i wybierz rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb. Nie wiesz co wybrać? Skontaktuj się z naszymi doradcami.