×
Arpol
System miar
Price
-

Ściągacze


Ściągacze do łożysk to narzędzia, które w prosty, bezinwazyjny sposób pozwalają na demontaż wszelkiego rodzaju łożysk, pierścieni, kół zębatych. Ściągacz warsztatowe charakteryzują się prostą budową oraz bardzo łatwym sposobem obsługi. Należą do narzędzi, które są powinny znaleźć się na wyposażeniu każdego warsztatu samochodowego czy mobilnego serwisu a także zakładu przemysłowego, tak naprawdę wszędzie tam, gdzie zaistnieje konieczność demontaży łożysk, pierścieni czy kół zębatych.

Filters

Jest 64 produktów.

Pokazano 1-12 z 64 pozycji

Profesjonalne ściągacze do każdego rodzaju prac

Wielu mechaników czy właścicieli serwisów samochodowych dokonuje zakupów w sklepie internetowym z narzędziami ściągacze do łożysk jakie oferujemy w www.arpol-store.com to produkty najwyższej jakości, wyróżniają się wysoką jakością wykończenia i różnorodnością samych produktów. Marka KUKKO to niemiecki producent, który specjalizuje się przede wszystkim w produkcji ściągaczy o różnych parametrach i różnych naciskach oraz rozpiętościach ramion.  

KUKKO światowy producent ściągaczy

W ofercie KUKKO w sklepie www.arpol-tools.com znajdują się zarówno ściągacze do łożysk dwuramienne, pozwalające na demontaż standardowych elementów oraz ściągacze do łożysk trójramienne, charakteryzujące się dodatkową łapką, o bardziej wytrzymałej budowie, dedykowane do trudniejszego demontażu. W naszej ofercie znajdują się również zestawy ściągaczy do łożysk, bardzo często pozwalające na pracę w zmiennych warunkach bez względu na sposób osadzenia łożyska.

Ściągacze, które znajdują się w ofercie naszego sklepu internetowego z narzędziami cechują się doskonałą jakością wykonania, solidnością wykończenia oraz różnorodnością. Na przykładzie ściągaczy – pozwala to dopasować je do wszystkich realizowanych zadań, usprawniając je i przyspieszając. Nie bez znaczenia jest też poprawa bezpieczeństwa i komfortu operatorów, co zapewniają narzędzia z certyfikatami.

Uwadze naszym Klientom polecamy szeroki wybór ściągaczy między innymi:

• ściągacze do łożysk,

• ściągacze do piast i bębnów,

• ściągacze do sworzni,

• ściągacze do kierownic, 

• ściągacze do wycieraczek,

• ściągacze do sprężyn zawieszenia.

Kształt oraz system obsługi poszczególnych narzędzi jest dostosowanych do zadań wykonywanych przez mechaników. Dlatego u nas zaopatrzysz się, bez względu na to, jaki jest profil Twojej działalności oraz rodzaj przyjmowanych zleceń.