×
Arpol
System miar
Price
-

Ściągacze


Ściągacze 

Prowadzisz warsztat samochodowy? Wielu mechaników zaopatruje się w ARPOL, robiąc kompleksowe zakupy dla swojej firmy. Wyposażenie, które u nas znajdziesz cechuje się doskonałą jakością wykonania, solidnością wykończenia oraz różnorodnością. Na przykładzie ściągaczy – pozwala to dopasować je do wszystkich realizowanych zadań, usprawniając je i przyspieszając. Nie bez znaczenia jest też poprawa bezpieczeństwa i komfortu operatorów, co zapewniają narzędzia z certyfikatami.

Twojej uwadze polecamy:

ściągacze do łożysk,

ściągacze do piast i bębnów,

ściągacze do sworzni,

ściągacze do kierownic, 

ściągacze do wycieraczek,

ściągacze do sprężyn zawieszenia.

Kształt oraz system obsługi poszczególnych narzędzi jest dostosowanych do zadań wykonywanych przez mechaników. Dlatego u nas zaopatrzysz się, bez względu na to, jaki jest profil Twojej działalności oraz rodzaj przyjmowanych zleceń.

Filters

Jest 62 produktów.

Pokazano 1-12 z 62 pozycji

Solidne narzędzia w ARPOL

Oferowane przez nas narzędzia wyróżniają się nieprzeciętną jakością wykonania. Zostały wyprodukowane z wysokiej jakości stali, co oznacza, że mogą pracować stabilnie nawet przy dużym obciążeniu. Dodatkową zaletą niektórych produktów jest zabezpieczenie antykorozyjne elementów ocynkowanych.

Nasze ściągacze docenisz za to, że są łatwe w eksploatowaniu, wygodnie leżą w dłoni i pozwalają na docieranie nawet do trudno dostępnych miejsc. Nadają się do ściągania elementów o asymetrycznych kształtach. Kluczowe jest wybranie akcesoriów o odpowiedniej budowie, które najlepiej sprawdzą się przy regulacji i podtrzymywaniu oraz dopasowywaniu wrzecion do wału. Zapewniają to różne końcówki,  w tym kulista i ostra. 

Zamów ściągacze online

Zapraszamy do zrobienia wygodnych zakupów w internetowym sklepie z narzędziami ARPOL  Mamy profesjonalne narzędzia dla ekspertów, głównie mechaników samochodowych. Polecamy Ci nasze ściągacze w wersji 2-ramiennej i 3-ramiennej. Na pewno będziesz usatysfakcjonowany ich jakością, a także tym, jak usprawniają prace w Twoim warsztacie.