×
Filtruj wg
Marka
System miar
Długość (l)
Price
-

Latarki czołowe


Latarki czołowe – uwolnij ręce

Potrzebujesz dodatkowego źródła światła? Zależy Ci na latarce czołowej, bo jest ona wygodna w użytkowaniu i pozwala Ci zachować pełną swobodę? Noszenie jej w takiej formie, na wygodnej elastycznej i regulowanej opasce zapewni dobrą stabilność lampki, a zarazem pozwoli Ci uwolnić ręce. To niezbędne podczas prowadzenia wielu prac wymagających pełnego skupienia i zaangażowania obu dłoni. 

Sprawdź nasz asortyment! Stworzony z myślą o specjalistach takich jak Ty, którzy szukają bezkompromisowych rozwiązań poprawiających komfort oraz bezpieczeństwo pracy.

Filters

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Wygodne latarki czołowe w ARPOL

W sprzedaży mamy latarki czołowe Peli oraz Milwaukee. Są to dwie znane i cenione w branży marki, które proponują profesjonalne narzędzia oraz akcesoria. Proponowane latarki różnią się parametrami i wyposażeniem. Zwróć też uwagę na ich estetyczne wykończenie, w tym kolorystyczną różnorodność. Na uwagę zasługują elementy wyposażenia oraz funkcje m.in.:

wysokowydajny reflektor LED 2750, który zapewnia do 259 lumenów oświetlenia, migania i trybów słabego oświetlenia,

obudowa latarki wykonana z dużą starannością, odporna na warunki atmosferyczne,

mocne światło przenikające nawet przez mgłę i gęsty dym,

wygodna szersza opaska, która nie ześlizguje się z głowy i z łatwością dopasowuje się do jej obwodu.

Wybieraj oryginalne akcesoria, bo tylko wtedy masz pewność jakości oraz bezpieczeństwa. Przystosowane do eksploatacji w każdych warunkach latarki czołowe są uniwersalne i świetnie sprawdzą się w przedsiębiorstwach o różnych profilach.

Zadbaj o dobre doświetlenie stanowiska pracy

Nie zawsze na stanowisku pracy panują takie warunki, jakich byś oczekiwał. Czasem problemem jest ograniczony dostęp do światła dziennego, który powoduje spory dyskomfort i zagraża bezpieczeństwu operatora. Bez względu na to, jaki rodzaj prac wykonujesz, zaopatrz się w latarkę czołową. Niech to źródło światła towarzyszy Ci w mroku i tam, gdzie innej opcji oświetlenia przestrzeni po prostu nie ma.