×
Filtruj wg
Marka
Długość (l)
Wykonany wg norm
Price
-

Tester napięcia


Tester napięcia – podstawowe narzędzie elektryka

Jesteś zawodowym elektrykiem? Wiemy, że w Twojej pracy nie ma miejsca na błędy czy zaniedbania, które mogłyby skutkować uszczerbkiem na zdrowiu, a nawet stanowić zagrożenie życia. Do bezpiecznego realizowania wielu zadań związanych z realizacją, naprawą, konserwacją, przebudową czy modernizacją instalacji elektrycznych potrzebujesz testerów napięcia. Te proste przedmioty, które z wyglądu przypominają klasyczne wkrętaki skrywają niezwykłe funkcje. Są przeznaczone do wykrywania uszkodzeń lub śledzenia linii napięcia elektrycznego. Dzięki nim, starannie i bezpiecznie wykonasz wszystkie swoje prace i działania, bez ryzyka uszkodzenia.

Filters

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Próbniki i testery napięć dla elektryków

Prezentujemy Ci niezawodne próbniki i testery napięć wykonane według standardów VDE 0680. Akcesoria marki Matador, podobnie jak inne narzędzia tego producenta przeznaczone dla elektryków i elektro montażystów są solidne, a zarazem trwałe. Na pewno istotny jest ich kompaktowy rozmiar oraz ultra niska waga. Wygodny zaczep pozwala zawsze mieć próbnik przy sobie i użytkować go w różnych, nawet trudniej dostępnych miejscach. 

Jeżeli potrzebujesz podstawowego testera i nie chcesz przepłacać za drogie modele z funkcją wibracji, pomiarów bezdotykowych oraz sygnałów świetlnych, to nasz produkt w pełni zaspokoi Twoje oczekiwania. 

Zakup testerów napięcia w ARPOL

Serdecznie zapraszamy do zakupienia testerów napięcia w sklepie ARPOL online. Dysponujemy kilkoma rodzajami tych podręcznych próbników, które, w zależności od modelu i Twoich potrzeb, pomagają wykrywać napięcie równe 230 lub 1000 V. Wszystkie produkty są atestowane, a fakt, że mają certyfikaty czyni je sprawdzonymi i polecanymi dla ekspertów. Jako specjalista trudniący się w branży elektrycznej możesz zawsze mieć pewność, że pracujesz w środowisku bezpiecznym, które nie zagraża ani Tobie, ani osobom z Twojego otoczenia. 

Masz pytania? Zastanawiasz się, jaki tester wybrać? Skontaktuj się z nami, a chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.