×

Miary zwijane


We wszystkich miejscach, w których prowadzone są prace montażowe, remontowe, wykończeniowe sprawdzą się dobre akcesoria pomiarowe. W sklepie ARPOL pojawiły się miary zwijane pozwalające na dokładne odmierzanie odcinków czy odległości. W zależności od Twoich indywidualnych potrzeb możesz zdecydować się na dostępne w sprzedaży miary o długości maksymalnej od 2 do nawet 8 metrów. Koniecznie zapoznaj się z dostępnym asortymentem online.

Dostępne miary zwijane

Naszym klientom proponujemy duży wybór najlepszych miar zwijanych. Skupiliśmy się nie tylko na tym, żeby zebrać i udostępnić w sprzedaży produkty bezawaryjne i solidne, ale też ergonomiczne w użytku, estetyczne oraz bezpieczne. To wszystko nie wpływa na ich cenę, pozostaje ona na akceptowalnym dla klientów poziomie. Wielu z nich bardzo pozytywnie reaguje na ceny w sklepie ARPOL – za miary zwijane zapłacisz od 21 do 109 złotych, przy czym najwięcej produktów ze średniej półki cenowej kosztuje w przedziale 40-50 złotych. 

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Charakterystyka naszych miar zwijanych 

Miary zwijane w naszym asortymencie charakteryzują się solidną budową. Rozumiemy, że będą one eksploatowane w trudnych warunkach, będą miały styczność z kurzem czy wodą. Stalowa taśma doskonale poradzi sobie w takich okolicznościach, a fakt, że została polakierowana na biało lub żółto uczyni ją dobrze widoczną nawet tam, gdzie nie dociera światło dzienne czy sztuczne.

Miary zwijane są doposażone w praktyczne uchwyty. Są to klipsy pozwalające na przypięcie narzędzi do paska, jak również smycze do noszenia na szyi. Na pewno nie zgubisz ich gdziekolwiek będziesz, a potrzebne przyrządy będziesz mieć zawsze pod ręką. 

Zamów w ARPOL online

Zapraszamy do zrobienia zakupów online w sklepie ARPOL. Serdecznie zachęcamy do wybrania naszej oferty, w której czekają miary zwijane marki Promat w niebieskich oraz czarnych obudowach. Wszystkie mają wygodny przycisk o antypoślizgowej powierzchni, którym można zatrzymać taśmę w dowolnym miejscu po rozwinięciu. Serdecznie zachęcamy do współpracy!