×

Zestawy kluczy nasadowych


Zestaw kluczy nasadowych to niezawodne i podstawowe wyposażenie, którego nie może zabraknąć w profesjonalnym warsztacie, serwisie czy zakładzie. W ofercie ARPOL narzędzia znajdziesz wysokiej jakości produkty od najlepszych producentów, jak Matador, Wera, Koken oraz Gedore.

Solidne narzędzia wysokiej jakości nie tylko podniosą wydajność wykonywanej pracy, ale zapewnią również bezpieczeństwo i niezawodność nawet w trudnych warunkach.

Sprawdź produkty dostępne w naszym sklepie online. Nie wiesz co wybrać? Skontaktuj się z nami!

Filters

Jest 214 produktów.

Pokazano 1-12 z 214 pozycji

Profesjonalne zestawy kluczy nasadowych

W ofercie ARPOL Narzędzia znajdziesz wysokiej jakości komplet kluczy nasadowych od renomowanych marek Matador, Wera, Koken oraz Gedore. Szeroka gama rozmiarów pozwala dopasować profesjonalny zestaw kluczy nasadowych to indywidualnych potrzeb. Dostępne warianty rozmiarów to ¼”, 3/8”, ½” i 1”. W ofercie dostępne są również komplety łączone ¼” + 3/8” + ½”. Klucze znajdujące się w zestawie zostały umieszczone w praktycznej walizce, która ułatwia uporządkowanie i przechowywanie narzędzi.

Produkty dostępne w naszej ofercie wykonane zostały z wysokiej jakości stali, która gwarantuje solidność oraz niezawodność. Każdy duży zestaw kluczy nasadowych został przystosowany do użytkowania w warunkach warsztatowych, dlatego zachowują swoje parametry mimo intensywnej eksploatacji.

Wiemy jak ważna jest wysoka jakość narzędzi i niezawodność podczas użytkowania, dlatego w naszej ofercie przygotowaliśmy solidne narzędzia chętnie wybierane przez profesjonalistów na całym świecie. Szeroki asortyment sprawia, że bez problemu znajdziesz to, czego najbardziej potrzebujesz.

Poznaj ofertę naszego sklepu online lub skontaktuj się z naszymi doradcami! Przygotujemy dla Ciebie ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.