×

Zestawy kluczy nasadowych


Klucze nasadowe to jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdego warsztatu, serwisu oraz działu technicznego w firmie. Szukasz sprawdzonych, trwałych i precyzyjnych narzędzi? W sklepie internetowym  ARPOL znajdziesz duży wybór produktów znanych i cenionych producentów. Kupując zestaw kluczy nasadowych, podniesiesz standard pracy w zakładzie i ułatwisz realizację zadań swoim pracownikom.

Filters

Jest 176 produktów.

Pokazano 1-12 z 176 pozycji

Profesjonalne zestawy kluczy nasadowych

Zestawy kluczy nasadowych dostępnych w naszym sklepie zostały podzielone ze względu na rozmiar gniazda w nasadkach. Dostępne warianty to 1/4”, 3/8”, 1/2”, 3/4" i 1”. Proponujemy również komplety łączone 1/4” + 3/8” + 1/2”. Wszystkie klucze znajdujące się w zestawie są umieszczone w praktycznej walizce, która ułatwia ich uporządkowanie. Oferujemy narzędzia dostawców o europejskiej i światowej renomie. W asortymencie mamy zestawy kluczy nasadowych MATADOR, KOKEN, WERA, GEDORE oraz STAHLWILLE. Wspólnym mianownikiem wszystkich produktów jest wykonanie z najwyższej jakości stali. Zestawy kluczy są przystosowane do użytkowania w warunkach profesjonalnych warsztatów. Nawet pomimo intensywnej eksploatacji narzędzia zachowują swoje pierwotne parametry. Wszystkie elementy oferowanych zestawów spełniają rygorystyczne normy jakościowe. Ich powierzchnia jest zabezpieczona przed działaniem wilgoci i odporna na uszkodzenia mechaniczne.

Komplety kluczy nasadowych największych producentów

W asortymencie naszego sklepu dostępne są zestawy kluczy nasadowych znanych, niemieckich marek MATADOR, WERA, GEDORE oraz STAHLWILLE. Oferujemy również japońskie produkty firmy KOKEN. Już teraz możesz wybrać narzędzia swojej ulubionej marki oraz uzupełnić je o dodatkowe nasadki, przedłużki, pokrętła, grzechotki oraz akcesoria. W naszym sklepie bez trudu skompletujesz narzędzia, które okażą się niezbędne w Twoim warsztacie. Dzięki wysokiej jakości wykonania będą służyć przez długi czas. To ograniczy koszty związane z ich okresową wymianą.

Wybierz jakość, trwałość i ergonomię pracy, czyli cechy pożądane przez każdego profesjonalistę. Komplety kluczy nasadowych od ARPOL ułatwią Ci realizację najbardziej skomplikowanych zadań.