×
Arpol
System miar
Długość (l)
Price
-

Szczypce do ściągania izolacji


Chcesz zainwestować w narzędzia, które posłużą Ci przez wiele lat? Zależy Ci na skompletowaniu solidnej bazy sprzętowej, z której będą mogli korzystać Twoi pracownicy? Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie w Arpol. Nasza oferta jest skierowana do profesjonalistów, którzy nie lubią iść na kompromis w kwestii jakości. Przekonaj się, jak wygląda praca, gdy masz ze sobą szczypce do zdejmowania izolacji z Arpol. 

Filters

Jest 36 produktów.

Pokazano 1-12 z 36 pozycji

Wysoka jakość produktów

W naszym sklepie internetowym oferujemy produkty, które wyróżniają się na rynku starannością wykonania i ergonomią. W Arpol są dostępne szczypce do zdejmowania izolacji Matador oraz Knipex – niemieckich producentów z ponad 100-letnim doświadczeniem. Staranny dobór surowców, dbałość o prawidłowy przebieg procesu produkcji oraz dokładna kontrola jakości sprawiają, że gotowe produkty są wytrzymałe i wygodne w użytkowaniu. Szczypce do zdejmowania izolacji Knipex pozwalają na pracę z przewodami okrągłymi, teleinformatycznymi i koncentrycznymi. Są to produkty ergonomiczne, dzięki starannie opracowanej rękojeści nacinanie i przecinanie wzdłuż a także usuwanie izolacji staje się łatwe. Ponadto, szczypce mają stożkowe końcówki, które ułatwią Ci pracę w trudno dostępnych miejscach. 

Jeśli szukasz produktów do zadań specjalnych, sprawdź ofertę Arpol. Czekają na Ciebie szczypce do zdejmowania izolacji: 2komponentowe, PCV oraz modele automatyczne. Odkryj wysoką jakość i ciesz się niezawodnymi narzędziami, których będziesz mógł używać przez wiele lat. Zobacz, co przygotowaliśmy w naszym sklepie internetowym i wybierz produkty dla siebie!