×

Wkrętaki izolowane VDE


Bezpieczne wkrętaki izolowane VDE

W pracy zawodowego elektryka liczą się umiejętności oraz wysokiej jakości narzędzia ręczne wykorzystywane do pracy. Maksymalne bezpieczeństwo zapewnią Ci wyłącznie produkty z dodatkową izolacją takie jak wkrętaki VDE. W naszej ofercie znajdziesz je w wielu wariantach, co pozwoli Ci kompleksowo wyposażyć swoją podręczną skrzynkę z narzędziami. Na pewno będziesz zadowolony z dużego wyboru, jaki u nas czeka. Asortyment, którego bazą są wkrętaki izolowane Matador cieszy się dużym zaufaniem oraz popularnością wśród naszych klientów. Doceniają oni możliwość zrobienia udanych zakupów w niskich cenach, bez konieczności wychodzenia z domu.

Filters

Jest 110 produktów.

Pokazano 1-12 z 110 pozycji

Asortyment wkrętaków izolowanych VDE

Dobierając asortyment do naszego sklepu, skupiliśmy się przede wszystkim na wysokiej jakości produktów i ich różnorodności. W ten sposób możemy proponować naszym klientom wiele ciekawych rozwiązań, które realnie przyczynią się do poprawienia komfortu, jakości i przede wszystkim bezpieczeństwa ich pracy. 

Wynika to z zastosowania szeregu przemyślanych rozwiązań i funkcji ochronnych. Wśród nich izolowana rękojeść, która chroni przed porażeniem prądem i innymi przykrymi konsekwencjami wyładowań elektrycznych. Jest ona wykonana zgodnie z normą IEC 60900:2004, dlatego dokładnie wiesz, jakiej skali ochrony możesz oczekiwać.

W parze z bezpieczeństwem idzie też komfort użytkowania i trwałość, która wpływa pozytywnie na żywotność narzędzi ręcznych. Zwróć uwagę na wysokiej jakości ostrza, które powstały z wysokostopowej, hartowanej stali specjalnej. 

Zapraszamy do zakupienia wkrętaków w ARPOL

Serdecznie zapraszamy na profesjonalne, wygodne zakupy w ARPOL. Znajdziesz u nas wkrętaki izolowane VDE marki Matador, które występują w wielu wariantach. Oferujemy wkrętaki płaskie i krzyżowe solo oraz całe zestawy w etui.