×
Filtruj wg

Noże


Noże specjalistyczne to uniwersalne narzędzie, które powinno znaleźć się na wyposażeniu każdego warsztatu podczas wykonywania praktycznie każdej pracy. Solidnie wykonane, wytrzymałe i wysokiej jakości noże dla profesjonalistów mogą usprawnić pracę i pomóc w codziennych obowiązkach. 

Noże specjalistyczne zapewniają proste i precyzyjne cięcie różnych różnorodnych materiałów, dlatego doskonale sprawdzi się w tapicerstwie, kaletnictwie, elektryce oraz przy tworzeniu izolacji i różnego rodzaju naprawach. Zobacz produkty w naszej ofercie!

Filters

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Noże – bogaty asortyment ARPOL

W naszej ofercie znajdziesz bogaty asortyment wysokiej jakości noży marki Promat. Noże specjalistyczne to niezawodne i uniwersalne narzędzie, które znajdzie swoje zastosowanie niemal przy każdej wykonywanej czynności. 

Promat to marka, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości akcesoriów oraz narzędzi dla różnych branż. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że produkty marki odpowiadają na potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. 

Proponujemy noże w kilku wersjach, w tym:

• noże uniwersalne,

• noże z oprawkami,

• noże z łamanymi ostrzami,

• noże składane,

• noże dla elektryka,

• noże do ściągania izolacji.

Zapoznaj się z naszą ofertą profesjonalnych narzędzi, w której znajdziesz noże dla profesjonalistów. Jeśli poszukujesz kompleksowego wyposażenia swojego warsztatu, to doskonale trafiłeś. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór narzędzi ręcznych. 

Sprawdź naszą ofertę noży uniwersalnych, które gwarantują komfort oraz precyzję podczas wykonywanych prac. Jeśli nie wiesz co wybrać, to skontaktuj się z nami! Nasi doradcy wybiorą rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb i charakteru wykonywanej działalności.