×
Arpol
System miar
Długość (l)
Price
-

Światło


Profesjonalne oświetlenie warsztatowe odgrywa bardzo istotną rolę w miejscu pracy każdego mechanika czy serwisanta i jest wykorzystywane w garażach, warsztatach, piwnicach czy w przydomowych warsztatach. Profesjonalne lampy warsztatowe możemy stosować jako oświetlenie budowlane, które może zostać zastosowane w oświetleniu dużych hal czy magazynów. Lampy warsztatowe charakteryzują się poręczną budową, mała wagą i możliwością regulacji mocy strumienia światła. W sklepie internetowym www.arpol-store.com polecamy tylko sprawdzonych producentów oświetlenia jak np. PELI czy Milwaukee – mając zaufanie do tych produktów wiemy, ze polecamy produkty najwyższej jakości, które charakteryzują się solidnym wykonaniem.

Filters

Jest 48 produktów.

Pokazano 1-12 z 48 pozycji

Niezawodne i trwałe oświetlenie dla profesjonalistów

W asortymencie sklepu internetowego www.arpol-store.com sklepu dostępne jest profesjonalne oświetlenie od ręcznych latarek, reflektorów mobilnych, lamp strefowych po solidne maszty świetlne. Wszystkie modele są produkowane z najwyższej jakości materiałów. To zapewnia odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych.

Oferowane oświetlenie charakteryzuje się wysokim poziomem szczelności obudowy, co zapobiega przenikaniu wilgoci i pyłów. Wszystkie produkty dostępne w ofercie spełniają rygorystyczne normy jakościowe. To daje pewność niezawodnego działania nawet pomimo niekorzystnych warunków pracy. 

Elementy oświetlenia w ofercie www.arpol-store.com do warsztatu cechują się optymalną intensywnością strumienia światła. Ściśle określony współczynnik rozproszenia pozwala doświetlić konkretny punkt lub zapewnić dobrą widoczność przy ograniczonym dostępie naturalnego światła.

Oświetlenie warsztatowe dostosowane do potrzeb

Świadomi zróżnicowanych potrzeb naszych Klientów przygotowaliśmy bogatą ofertę, która ułatwi wybór elementów oświetlenia warsztatowego w zależności od indywidualnych potrzeb. Dzięki szczegółowej specyfikacji technicznej każdego produktu bez trudu wybierzesz modele, które zapewnią najlepsze warunki do pracy niezależnie od pory dnia. 

Wszystkie oferowane rodzaje oświetlenia to urządzenia, które są bardzo wydajne, dzięki zasilaniu przez akumulatory można ich używać wszędzie tam gdzie zaistnieje taka potrzeba.