×
Filtruj wg
Price
-

Wiertarki udarowe


Chcesz zainwestować w profesjonalne urządzenia, ale szukasz bezkompromisowej jakości? Zależy Ci, aby pracować na sprzęcie wysokiej klasy i cieszyć się jego niezawodnością? W sklepie internetowym Arpol znajdziesz wiertarki udarowe, które wyróżniają się na rynku wysoką wydajnością oraz rozwiązaniami wpływającymi na bezpieczeństwo użytkowania. 

Filters

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Wielofunkcyjność na co dzień 

Metabo to niemiecki producent narzędzi i urządzeń, ponad 100 lat tradycji i 60 lat doświadczenia w produkcji wiertarek udarowych. Wybierając produkty z logo Metabo możesz liczyć na: duże zakresy prędkości obrotowych, czułą i nieustannie udoskonalaną elektronikę, duże momenty obrotowe i włączanie funkcji udaru wtedy, gdy tego potrzebujesz. Wiertarki udarowe Metabo są przeznaczone do wiercenia w cegle, kamieniu, betonie – z udarem, oraz w drewnie, w metalu – bez udaru. Możesz ich używać do wkręcania wkrętów bez uchwytu wiertarskiego! Najmniejsze wiertarki udarowe mają moc znamionową 650 W, a ich masa robocza wynosi mniej niż 2 kg! Duże, solidne modele do zadań specjalnych i mocy 1300 W mogą wywiercić w murze otwór o 24 mm średnicy. W Metabo na pierwszym miejscu znajduje się użytkownik, dlatego urządzenia są wyposażone w mechanizmy jego ochrony. Zwróć uwagę na sprzęgło przeciążeniowe Metabo S-automatic oraz profesjonalny silnik Metabo Marathon znany ze zintegrowanego zabezpieczenia przeciwpyłowego i naprawdę długiej żywotności.  

W Arpol znajdziesz nowoczesne urządzenia, które sprawdzają się przy realizacji mniejszych zleceń oraz w warunkach ekstremalnych. Postaw na wiertarki udarowe Metabo, zadbaj o komfort pracy swoich pracowników i zapewnij swoim klientom najwyższą jakość świadczonych usług!