×

Przecinaki do metalu


Profesjonalne przecinaki do metalu

Chcesz posługiwać się w pracy profesjonalnymi narzędziami? Te, które znajdziesz w ofercie sklepu internetowego ARPOL na pewno spełnią Twoje oczekiwania. Proponujemy przecinaki do metalu – blach płaskich i kształtowych w różnych wariantach, żebyś mógł dopasować elektronarzędzia do swoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Zawsze jednak, bez względu na to, co wybierzesz, możesz liczyć na niezawodność i precyzję gwarantowane przez przecinaki METABO i Milwaukee. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Niezawodne przecinaki akumulatorowe

Chcesz zainwestować w narzędzia, które posłużą Ci przez długi czas? Świetnie się składa, bo możemy zaproponować Ci wysokiej jakości, poręczne i mocne urządzenia akumulatorowe marki METABO i Milwaukee. Oto, co je charakteryzuje:

  • dobra zwrotność pozwalająca na wykonywanie wycięć i wykrojników nawet w niewielkich wymiarach,
  • szybka regulacja kierunku cięcia w zakresie do 360 stopni, która odbywa się bez udziału narzędzi,
  • szybki postęp pracy dzięki wydajnemu silnikowi bezszczotkowemu,
  • płynna regulacja prędkości cięcia pozwalająca na pracę odpowiednią do wymogów danego materiału i zadania,
  • nieodkształcające i beziskrowe cięcie, które nie powoduje uciążliwego zapylenia
  • Komfortowa obsługa dzięki niewielkiemu ciężarowi, wąskiemu uchwytowi i górnemu przełącznikowi Metabo Quick (w narzędziach Metabo),
  • szybka wymiana matrycy i stempla bez użycia narzędzi
  • elektroniczne zabezpieczenie przeciążeniowe zapewnia długą żywotność.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem technicznym każdego produktu z oferty i wybrania tego, który najlepiej spełnia Twoje oczekiwania.

Zamów przecinaki do metalu w ARPOL

Zachęcamy do składania zamówień na przecinaki do metalu. W sklepie ARPOL znajdziesz całe zestawy, w których obecny jest także worek na wióry do ochrony przed korozją kontaktową. Dla zwiększenia użyteczności producent zaproponował konstrukcję, którą można łączyć z akumulatorami 18 V i ładowarkami marek CAS.

Zapraszamy na wygodne zakupy online!