×

Klucze rurkowe


Zależy Ci na usprawnieniu pracy, nawet jeśli do odkręcenia są śruby osadzone głęboko w trudno dostępnych miejscach? Sięgnij po rozwiązania oferowane przez jednego z wiodących na świecie producentów narzędzi. Klucze rurkowe Matador spełnią oczekiwania profesjonalistów, którzy w realizacji zadań nie uznają kompromisów!

Filters

Jest 22 produktów.

Pokazano 1-12 z 22 pozycji

Niezawodne klucze rurkowe niemieckiej produkcji

Matador oferuje solidne narzędzia ręczne już od ponad 100 lat produkowane na terenie Niemiec. Klucze rurkowe Matador odznaczają się solidnym wykonaniem i dostępnością w wielu różnych wariantach. Możesz zamówić je w sklepie Arpol solo lub w zestawie, aby być gotowym na każde wyzwanie. 

Ze względu na ponadprzeciętną jakość, narzędzia znajdują szereg zastosowań w wielu branżach – motoryzacyjnej, remontowej, hydraulicznej. Nadają się do odkręcania lub dokręcania śrub dwustronnych, głębokich nakrętek, a także świec zapłonowych. Zapewniają mocne i pewne trzymanie, bez ślizgania się i przesuwania. Dzięki dopasowaniu otworu do średnicy śruby z łatwością można zrealizować wszystkie prace konstrukcyjne.

Klucze rurkowe Matador jest wykonany z wysokiej jakości materiałów odpornych na korozję. Zapewniają one dużą wytrzymałość, są odporne na pracę w trudnych warunkach. Idealnie leżą w dłoni, pozwalając Ci na swobodne manewrowanie narzędziem. Są łatwe w przechowywaniu – możesz umieścić je na stole roboczym lub zabrać ze sobą do podręcznej skrzynki. Sięgnij po najlepsze narzędzia, wybierz klucze rurkowe Matador w sklepie Arpol!