×
Filtruj wg
System miar
Price
-

Narzędzia do ściągania izolacji


W ofercie ARPOL Narzędzia znajdziesz szeroki wybór narzędzi, w tym ściągacze do izolacji marki Knipex. Narzędzie umożliwia precyzyjne i bezpieczne ściąganie izolacji z przewodów i kabli elektrycznych. Narzędzia do ściągania izolacji umożliwiają usuwanie izolacji bez uszkodzenia przewodów i kabli, a ergonomiczny kształt i wygodny uchwyt zapewnią efektywną i komfortową pracę. Sprawdź produkty dostępne w naszym sklepie online https://arpoltools.pl/

Filters

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Szeroki wybór narzędzi do usuwania izolacji z przewodów sprawia, że w ofercie ARPOL Narzędzia bez problemu znajdziesz to, czego najbardziej potrzebujesz. Narzędzia do usuwania izolacji z przewodów to bezpieczne i precyzyjne narzędzie, które w łatwy i szybki sposób usuwa izolacje z kabli bez najmniejszych uszkodzeń. 

Ściągacze do izolacji marki Knipex umożliwiają precyzyjne ściąganie izolacji za pomocą stopniowej regulacji średnicy obrabianego przewodu. Niektóre modele zostały dodatkowo wyposażone w obcinak do drutu. Dostępne są również narzędzia do ściągania izolacji wyposażone w samonapinający element obejmujący przewód wraz z dodatkowym pokrętłem regulującym głębokość nacinania izolacji. 

W naszym sklepie online znajdziesz niezawodne, bezpieczne i wysokiej jakości narzędzia profesjonalne, które doskonale sprawdzą się nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Sprawdź naszą ofertę https://arpoltools.pl/ lub skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy pomogą wybrać najlepsze rozwiązania.