×
Arpol
Price
-

Wkretaki odgięte


Wytrzymałe i mocne wkrętaki odgięte 

Szukasz narzędzi do użytku profesjonalnego? Takich, które zapewnią Ci komfort w pracy, a zarazem przyspieszą realizowanie poszczególnych zadań? Świetnie się składa, bo możemy zaoferować Ci wytrzymałe wkrętaki odgięte w kilku wersjach do wyboru.

W naszym asortymencie znajdziesz m.in. wkrętak dwustronny do wkrętów z gniazdem płaskim, jak również do wkrętów Philips PH1 i PH2. Każdy z nich został niezwykle starannie zaprojektowany oraz wykonany, celem zapewnienie użytkownikom maksymalnego komfortu oraz bezpieczeństwa. To sprawi, że nawet wielogodzinna praca z narzędziem nie spowoduje zmęczenia ani nie zostawi na Twoich dłoniach odcisków. 

Filters

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Wkrętaki odgięte – charakterystyka narzędzi

W sprzedaży są oryginalne wkrętaki odgięte marki WERA. Producent, podobnie jak w przypadku innych swoich narzędzi kładzie nacisk na jakość wykonania, wykończenia oraz estetykę. Dlatego też w poszczególnych produktach zastosował takie funkcje czy materiały jak:

rękojeść z tworzywa sztucznego zapewniająca większą wygodę podczas pracy,

niklowanie na mat, co zapewnia ochronę przed rdzewieniem,

konstrukcja odgięta kątowo o 90° i 180° co zapewnia lepsze dopasowanie i dojście nawet do miejsc trudno dostępnych.

Zobacz charakterystykę poszczególnych narzędzi z oferty i zamów te, które najlepiej odpowiadają Twoim standardom oraz oczekiwaniom w pracy.

Zamów wkrętaki odgięte w ARPOL

W naszym asortymencie znajdziesz dwa podstawowe rodzaje wkrętaków odgiętych. Są to wkrętaki:

odgięte krzyżowe,

odgięte płaskie.

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia naszego asortymentu i zdecydowania się na produkty funkcjonalne, wygodne w użytkowaniu, bezpieczne i estetyczne. Takie są właśnie wkrętaki odgięte marki WERA. Zamów je online, zapewniając sobie szybką i ekonomiczną dostawę na wskazany adres. Jeżeli natomiast masz pytania do naszych specjalistów – napisz lub zadzwoń. Chętnie odpowiemy i doradzimy, co wybrać.