×
Filtruj wg
Price
-

Wskaźniki dynamometryczne VDE


Solidne wskaźniki dynamometryczne VDE

Do montażu różnych instalacji i konstrukcji konieczne jest dokręcanie elementów mocujących z konkretną siłą. Każdy specjalista wie, że nie wystarczy po prostu użyć całej swojej siły – zbyt mocne dokręcenie powoduje uszkodzenia. Dla lepszego i łatwiejszego realizowania zadań w tym obszarze, warto posługiwać się specjalistycznymi narzędziami, czyli wskaźnikami dynamometrycznymi VDE. Dzięki nim z łatwością skalibrujesz moment i dokręcisz połączenia z zachowaniem odpowiednich wartości. W przyszłości bez trudu dokonasz demontażu bez ryzyka zerwania czy uszkodzenia gwintu w inny sposób.

Filters

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Wkrętaki w naszej ofercie – poznaj produkty WERA

W sklepie ARPOL znajdziesz wyłącznie oryginalne i sprawdzone narzędzia. Wskaźniki dynamometryczne VDE przydają się głównie w warsztatach samochodowych i wulkanizacyjnych, ale nie tylko. Są doskonałe także dla specjalistów z innych branż. Dlatego warto zainwestować w dobre i niezawodne urządzenia o długiej żywotności. Są to produkty marki WERA:

izolowane – sprawdzane pojedynczo zgodnie z IEC 60900 do bezpiecznej pracy pod napięciem 1000 V,

mające ustawioną wartość momentu obrotowego do śrub i wkrętów z gniazdem sześciokątnym,

zabezpieczone przed manipulacją, 

z wytrzymałym sprzęgłem poślizgowym generującym wyraźnie słyszalny i wyczuwalny sygnał wyzwalający, gdy osiągnie ustalony moment obrotowy. 

Co ważne, dla komfortu pracy operatora moment luzowania jest kilkukrotnie wyższy od ustawionego momentu dokręcania, więc w większości przypadków do luzowania połączeń śrubowych nie są wymagane żadne dodatkowe narzędzia. Dodatkowo kształt rękojeści pozwala na pewne i stabilne trzymanie jej w dłoni. 

Zamów narzędzia w sklepie internetowym

Zapraszamy na udane i wygodne zakupy w sklepie internetowym ARPOL, gdzie znajdziesz oryginalne narzędzia ręczne znanych i cenionych marek. Są wśród nich wskaźniki dynamometryczne WERA, które umożliwiają swobodą pracę z minimalnym nakładem siły za to z dokładnie obliczonym momentem obrotowym.