×
Filtruj wg
System miar
Price
-

Wkrętaki dynamometrycze


Potrzebne Ci solidne wkrętaki? Do profesjonalnych zakładów przemysłowych zazwyczaj konieczne jest zaopatrzenie się w cały komplet narzędzi oraz akcesoriów. Rozumiejąc potrzeby naszych klientów, oferujemy im wysokiej jakości produkty marki Wera. Są one sprzedawane w mocnych i kompaktowych walizkach, dzięki czemu organizacja porządku staje się znacznie łatwiejsza! Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy i zrób zakupy w sklepie internetowym ARPOL.

Filters

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Dostępne zestawy wkrętaków

Wkrętaki z naszej oferty znajdziesz w kilku wariantach do wyboru. Są to zestawy o zróżnicowanych parametrach w przedziale:

0,3-30 Nm,

0,3-6,0 Nm,

2,5-50 Nm.

Odpowiadają one na zróżnicowane potrzeby przedsiębiorców świadczących usługi montażowe, remontowe, budowlane, motoryzacyjne, związane z serwisowanie komputerów i innej elektroniki. Znajdziesz u nas zestawy składające się z  26 lub 27 elementów np. w rozmiarach: TX 6, TX 7, TX 8, TX 9, TX 10, TX 15, TX 20, TX 25 i TX, do wkrętów z gniazdem TORX plus w rozmiarach: 6IP, 7IP, 8IP, 9IP, 10IP, 15IP, 20IP, 25IP i 30IP oraz do wkrętów z gniazdem sześciokątnym HEX w rozmiarach: 2; 2,5; 3; 4; 5 i 6 (zawartość poszczególnych zestawów może się różnić). 

Wysoka jakość wkrętaków

Są to wkrętaki dynamometryczne nastawne z wymiennymi grotami i wielokomponentową rękojeścią Kraftform oraz wkrętak z rękojeścią pistoletową. Zapoznaj się ze szczegółami każdej oferty na naszej stronie!

Funkcje i wyposażenie wkrętaków:

brak ograniczenia wartości momentu obrotowego,

szybka wymiana grotów i końcówek,

wielokomponentowa rękojeść Kraftform umożliwiająca bezpieczny, stabilny chwyt.

Wkrętaki są umieszczone w twardej, sztywnej walizce. Ułatwia ona organizowanie elementów i chroni je przed uszkodzeniami oraz zgubieniem. Umożliwia też wygodne przemieszczanie się z miejsca na miejsce i realizowanie czynności także poza warsztatem.

Zrób zakupy online w ARPOL

W sklepie internetowym ARPOL zrobisz wygodne zakupy. Wkrętaki dynamometryczne proponujemy w różnych wariantach – gotowe zestawy pozwolą Ci szybko wyposażyć swój warsztat i przygotować się na nowe wyzwania.