×
Filtruj wg
Price
-

Przedłużki udarowe do nasadek 3/8"


Jeżeli potrzebujesz narzędzi, które zwiększą wydajność Twojej pracy, a przy tym pozostaną solidne przez długi czas, postaw na przedłużki 3/8” udarowe. Matador i Koken to dwaj producenci specjalizujący się w projektowaniu akcesoriów dla profesjonalistów. Jako fachowiec docenisz je ze względu na dużą wytrzymałość, a także kompatybilność z najpopularniejszymi sprzętami na rynku. Zapraszamy do Arpol!

Filters

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Solidne akcesoria dla wymagających

Rozumiemy jak ważne w Twojej codziennej pracy są narzędzia, po której sięgasz. Dlatego do prac montażowych, zwłaszcza do dokręcania i odkręcania śrub czy pokręteł osadzonych w trudno dostępnych miejscach polecamy Ci:

    • przedłużki 3/8” udarowe Koken,

    • przedłużki 3/8” udarowe Matador.

Powyższe produkty dostępne są w różnych wersjach i rozmiarach, a ich długość może wynosić od 50 do nawet 300 mm. Przedłużki produkowane są z wyselekcjonowanego materiału o wysokiej wytrzymałości, tj. ze stopu stali chromowo-molibdenowej. To gwarancja tego, że element nie podda się działaniu korozji, nie będzie podatny na zarysowania, wyginanie czy odkształcenia. 

Ze względu na różnorodność produktów oraz ich wysoką jakość, polecamy przedłużki 3/8” udarowe specjalistom z branży przemysłowej, motoryzacyjnej oraz innych. W naszym sklepie nabędą oni nie tylko pojedyncze akcesoria, ale też skompletują całe zestawy potrzebne w nowoczesnym warsztacie. Zapraszamy na zakupy, podczas których służymy fachową radą i merytoryczną wiedzą praktyków.