×

Nasadki 6kątne 3/4"


Wytrzymałe  nasadki 6-kątne 3/4”

Chcesz poprawić wydajność pracy w swoim warsztacie? Regularnie wymieniasz narzędzia, które szybko się niszczą? Postaw na sprawdzone rozwiązania, które doceniają profesjonaliści na całym świecie. Uzupełni swoją bazę sprzętową o rewelacyjne produkty niemieckich producentów dostępne w sklepie internetowym Arpol.

Filters

Jest 64 produktów.

Pokazano 1-12 z 64 pozycji

Nasadki 3/4” dla profesjonalistów

Wysokiej jakości narzędzia i akcesoria mają realny wpływ na tempo pracy oraz precyzję działań. Wybierz produkty, dzięki którym zagwarantujesz wysoką jakość świadczonych usług. Zadbaj o warunki pracy w Twojej firmie i postaw na nasadki 6-kątne 3/4”Matador, Gedore oraz Stahlwille – niemieckich producentów z ponad 100-letnim doświadczeniem. Zaawansowane technologie, wypracowane wysokie standardy oraz nacisk na ergonomię – to wspólny mianownik wszystkich narzędzi i akcesoriów produkowanych w niemieckich fabrykach. W naszej ofercie znajdziesz również trwałe japońskie nasadki KOKEN. W Arpol od ponad 20 lat oferujemy klientom narzędzia najlepsze w całej Europie, zaufaj naszemu doświadczeniu i wybierz najlepszy sprzęt dla siebie w naszym sklepie.

Bogata oferta Arpol

Nasz sklep internetowy wyróżnia wysoka jakość produktów oraz rozbudowana oferta. Znajdziesz u nas nasadki 3/4" 6kątne i 12kątne – zarówno standardowe, jak i długie. Oferujemy nasadki 6-kątne 3/4” TORX® E, a także modele trzpieniowe: płaskie, krzyżowe i sześciokątne. Możesz wybrać również zestawy kluczy nasadowych 3/4”, dzięki którym będziesz miał niezbędne akcesoria zawsze pod ręką. Zapraszamy skorzystania z naszej oferty na nasadki 3/4”, nasadki 1/2”, czy 1”. Pamiętaj, wybierając Arpol, inwestujesz w wysoką jakość i gwarancję niezawodności.