×
Arpol
Price
-

Szczypce spawalnicze


Prowadzenie prac spawalniczych wymaga dostępu do dobrze wyposażonego stanowiska. Zapewnisz je sobie z pomocą niezawodnych narzędzi ręcznych oraz akcesoriów dostępnych w sklepie ARPOL. Mamy dla Ciebie wysokiej jakości szczypce spawalnicze marki Knipex. Producent doskonale zna potrzeby specjalistów i proponuje im produkty, które wesprą realizację codziennych czynności. Udostępnia je przy tym w kilku wariantach, aby ułatwić Ci dopasowanie narzędzi do charakteru przeprowadzanych prac. Zobacz, co możesz zamówić w sklepie internetowym ARPOL.

Filters

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Solidne i wytrzymałe szczypce

Praca w branży spawalniczej wymaga korzystania z solidnych narzędzi, które będą działały sprawnie i niezawodnie. Mają one chronić ręce przed oparzeniami i poważniejszymi kontuzjami, dlatego tak istotne jest ich płynne działanie oraz wysoka jakość wykończenia. Proponowane przez nas narzędzia marki Knipex:

pomagają w bardzo dokładnym mocowaniu spawanych elementów z pominięciem ich nieregularnych części,

zapewniają solidne mocowanie punktowe,

świetnie sprawdzają się przy spawaniu elementów wykonanych ze stali.

Zamawiaj wyłącznie narzędzia, których standard będzie Ci odpowiadał. Nie decyduj się na półśrodki czy zawodne rozwiązania. Jako profesjonalista zapewne nie godzisz się na kompromisy, a za naszym pośrednictwem kupisz oryginalne, sprawne i nowoczesne szczypce spawalnicze.

Zamów szczypce spawalnicze online

W sklepie internetowym ARPOL znajdziesz kilka wariantów szczypiec spawalniczych. Nadają się one do zaciskania przedmiotów:

okrągłych,

profilowanych,

płaskich.

Mogą pracować nawet przy dużych obciążeniach. Powstają ze stali walcowanej, która jest kuta i hartowana olejowo. 

Nie wiesz, co dokładnie wybrać? Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o szczegółach oferty i dostępnych opcjach. Nasi doradcy udzielą Ci kompleksowego wsparcia zdalnego, przedstawiając asortyment i podpowiadając, który z produktów będzie najlepszy do planowanych czynności. Zapraszamy do współpracy z ARPOL!