×
Filtruj wg
Price
-

Szczypce spawalnicze


Prowadzenie specjalistycznych, precyzyjnych prac wymaga odpowiedniego skupienia oraz sprzętu wysokiej jakości. Dobrze wyposażone stanowisko to podstawa np. podczas wykonywania prac spawalniczych. Odpowiadając na potrzeby naszych klientów przygotowaliśmy szeroki wybór wysokiej jakości narzędzi, w tym szczypce spawalnicze

Szczypce do spawania marki Knipex to niezawodne narzędzie wykonane z dobrej jakości materiałów, jak stal walcowana o dużej wytrzymałości, kuta, hartowana olejowo. Marka Knipex doskonale zna potrzeby specjalistów i proponuje im produkty, które wesprą realizację codziennych czynności.  Sprawdź produkty dostępne w naszym sklepie online https://arpoltools.pl/

Filters

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Solidne i wytrzymałe szczypce

Praca w branży spawalniczej opiera się na solidnych i niezawodnych narzędziach, które doskonale sprawdzą się nawet w najtrudniejszych warunkach. Wysoka jakość wykończenia narzędzi wpływa na bezpieczeństwo podczas pracy, dlatego w naszej ofercie przygotowaliśmy produkty od najlepszych producentów. Szczypce spawalnicze Knipex: 

pomagają w bardzo dokładnym mocowaniu spawanych elementów z pominięciem ich nieregularnych części,

zapewniają solidne mocowanie punktowe,

świetnie sprawdzają się przy spawaniu elementów wykonanych ze stali.

W ofercie ARPOL Narzędzia znajdziesz kombinerki spawalnicze w kilku rozmiarach do wyboru, dzięki czemu wybierzesz narzędzia dopasowane do Twoich potrzeb. Szczypce spawalnicze Knipex nadają się do zaciskania przedmiotów: okrągłych, profilowanych oraz płaskich. Dobrze sprawdzą się podczas pracy przy dużych obciążeniach. Szczypce powstają z wysokiej jakości materiałów: stali walcowanej, która jest kuta i hartowana olejowo. 

Sprawdź produkty dostępne w naszym sklepie online https://arpoltools.pl/ i wybieraj spośród setek produktów najwyżej jakości. Jeśli nie wiesz co wybrać, to skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy dobiorą najlepsze rozwiązania.