×
Filtruj wg
Price
-

Mikrometry analogowe


Mikrometry analogowe to precyzyjne urządzenia do dokonywania pomiarów, których nie może zabraknąć w Twoim warsztacie! Mikrometry umożliwiają dokładne pomiary przedmiotów zarówno na zewnętrz, jak i wewnątrz. Nowoczesna budowa urządzenia pozwala na uzyskanie bardzo dokładnych wyników pomiaru. Mikrometr analogowy posiada osłonę termiczną, która pozwala zachować dokładność podczas długich sesji pomiarowych.

Mikrometry analogowe firmy Promat dostępne w naszej ofercie to wysokiej jakości urządzenia, które charakteryzuje wysoka dokładność i precyzja.

Filters

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

W ofercie naszego sklepu online znajdziesz szeroki wybór narzędzi pomiarowych, w tym mikrometry analogowe. To intuicyjne i łatwe w obsłudze narzędzia do dokonywania bardzo precyzyjnych pomiarów.

Szeroki wybór mikrometrów analogowych w naszym sklepie online pozwoli na dopasowanie urządzenia do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Mikrometry analogowe sprawdzą się wszędzie tam, gdzie liczy się bardzo wysoka dokładność pomiaru. Wysokiej jakości mikrometry zostały wyposażone w hartowany trzpień i szlifowany gwint. Części odczytu są chromowane matowo, a powierzchnie pomiarowe z węglików spiekanych, co zapewnia doskonałą wytrzymałość i najwyższą jakość.

Jeśli poszukujesz wysokiej jakości niezawodnych narzędzi, to poznaj naszą ofertę. W ofercie ARPOL Narzędzia znajdziesz precyzyjne narzędzia pomiarowe, w tym wysokiej jakości mikrometry analogowe niemieckiej marki Promat. Postaw na precyzję i niezawodność. Nie wiesz, które urządzenie wybrać? Skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy pomogą wybrać najlepsze rozwiązania.