×

Pokrętła do nasadek


Chcesz kupić trwałe i niezawodne pokrętła do nasadek? Szukasz sklepu, który oferuje produkty znanych producentów? Przygotowaliśmy ofertę, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Mamy ponad 25-letnie doświadczenie. Przez cały okres naszej działalności nawiązaliśmy współpracę z renomowanymi producentami narzędzi w Europie i na świecie. Dbamy o nieustanny rozwój oferty i dostarczanie innowacyjnych rozwiązań, które podnoszą standard pracy w firmach.

Filters

Jest 33 produktów.

Pokazano 1-12 z 33 pozycji

Niezawodne pokrętła do kluczy nasadowych

W asortymencie sklepu internetowego ARPOL dostępne są pokrętła do kluczy nasadowych znanych i cenionych producentów. Oferujemy narzędzia marki MATADOR, KOKEN, WERA, GEDORE oraz STAHLWILLE. Wspólnym mianownikiem wszystkich produktów jest wysoka jakość wykonania, trwałość i niezawodność. Pokrętła do grzechotek zachowują swoje pierwotne parametry nawet pomimo intensywnej eksploatacji w warsztacie lub serwisie. To zapewnia komfortową pracę i sprawną realizację poszczególnych zadań.

Pokrętła do nasadek występują w wielu rozmiarach. W asortymencie mamy najpopularniejsze warianty - 1/4”, 3/8”, 1/2”, 3/4" i 1”. To pozwala na wybór narzędzi idealnie dopasowanych do charakteru wykonywanych prac. W ofercie naszego sklepu znajdziesz kilka rodzajów pokręteł. Jednymi z najbardziej popularnych są elementy przegubowe firmy MATADOR. Każde pokrętło jest wyposażone w uchwyt na końcu rękojeści. To umożliwia swobodną pracę i operowanie narzędziem pod różnymi kątami. Takie elementy są powszechnie stosowane do większości rozmiarów nasadek.

Pokrętła do nasadek

Jeśli szukasz narzędzi znanych, niemieckich producentów, to przygotowaliśmy dla Ciebie duży wybór pokręteł marki WERA i STAHLWILLE. W naszej ofercie znajdziesz także grzechotki i przedłużki do nasadek GEDORE oraz KOKEN. Szczegółowa specyfikacja techniczna produktów ułatwi Ci podjęcie najlepszej decyzji. Duże zróżnicowanie asortymentu pozwoli stworzyć kompletną bazę narzędziową w Twojej firmie. To znacznie ułatwi realizację zadań przez wszystkich pracowników.

Postaw na jakość, trwałość i niezawodność. Pokrętła do nasadek dostępne w sklepie ARPOL pomogą w realizacji najbardziej wymagających prac.