×
Filtruj wg
Price
-

Przecinaki do nakrętek hydrauliczne


Przecinak do nakrętek hydrauliczny to jeden z produktów, który znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego. Narzędzia hydrauliczne marki Kukko doskonale sprawdzą się zarówno do użytku prywatnego, domowego, jak i przy naprawach w przemyśle.

Przecinak do nakrętek hydrauliczny sprawdzi się do przecinania szczególnie dużych zapieczonych lub przekręconych nakrętek bez uszkodzenia gwintu śruby. Zaletą urządzenia jest układ hydrauliczny przecinaka umożliwia prace przy niewielkim nakładzie siły! Produkty marki Kukko to gwarancja wysokiej jakości oraz solidnej konstrukcji. Zobacz produkty dostępne w naszym sklepie online!

Filters

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Solidne przecinaki do nakrętek

Często pod wpływem warunków atmosferycznych, różnych czynników zewnętrznych oraz upływu czasu nakrętki w wielu miejscach niszczeją, przez co bardzo ciężko je wyciągnąć. Przecinak do nakrętek hydrauliczny to narzędzie, które doskonale sprawdzi się w takiej sytuacji! Przecinak w bardzo ostrożny, ale pewny i sprawny sposób pozwoli usunąć i rozerwać nakrętki.

Dlatego właśnie przecinak do nakrętek hydrauliczny sprawdzi się do przecinania szczególnie dużych zapieczonych lub przekręconych nakrętek bez uszkodzenia gwintu śruby. Dobrze nadają się również do ciasnych i trudnodostępnych miejsc.

W ofercie ARPOL Narzędzia znajdziesz wysokiej jakości narzędzia profesjonalne, których nie może zabraknąć w Twoim warsztacie. Przygotowaliśmy wyselekcjonowany asortyment, który zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Jeśli nie jesteś pewny, które narzędzia wybrać, to skontaktuj się z naszymi doradcami. Skompletujemy narzędzia, które idealnie odpowiedzą na Twoje potrzeby.