×
Arpol
Price
-

Przecinaki do nakrętek hydrauliczne


Poszukujesz niezawodnych przecinaków do nakrętek? Narzędzia hydrauliczne, które znajdziesz w naszym asortymencie na pewno spełnią oczekiwania każdego profesjonalisty. Będą odpowiednie zarówno do użytku prywatnego, domowego, jak również sprostają zapotrzebowaniu przemysłowemu. Znacznie ułatwią Ci usuwanie dużych nakrętek, które utknęły w wyniku zapieczenia czy uszkodzenia i nie można ich wyjąć ręcznie, bez ryzyka uszkodzenia gwintu śruby. 

Zaletą proponowanego produktu jest łatwa obsługa z minimalnym nakładem siły. To wynik wdrożenia systemy hydraulicznego, jak również bardzo solidnej konstrukcji samego przecinaka. 

Filters

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Solidne przecinaki do nakrętek

W wielu miejscach nakrętki niszczeją i pod wpływem różnych czynników zewnętrznych dochodzi do ich utknięcia, bez możliwości wyciągnięcia. Ręcznie tego nie zrobisz, więc wesprzyj się przecinakami, które bardzo ostrożne, lecz pewnie pomagają usuwać i rozrywać nakrętki klasy jakości 5, 6, 8 i 10. To możliwe, gdyż mają hartowane krawędzie tnące noża, dzięki czemu działa precyzyjnie i szybko. 

Dobrze sprawdzą się w każdym środowisku, także w miejscach ciasnych, trudno dostępnych. Gdy dojdzie do uszkodzenia ostrza to dobra wiadomość jest taka, że można z łatwością je wymienić, korzystając z oryginalnych części zamiennych marki KUKKO. To właśnie ich dystrybucją zajmujemy się w internetowym sklepie ARPOL.

Zamawiaj narzędzia z dostawą w ARPOL

ARPOL to duży sklep internetowy, który oferuje bogaty i wyselekcjonowany asortyment dla profesjonalistów. Odbiorcami naszych narzędzi i akcesoriów są zarówno klienci indywidualni, jak i firmy, które potrzebują solidnych akcesoriów w swojej codziennej pracy. Nawet, jeśli nie przewidujesz, że będziesz miał problem z usuwaniem starych nakrętek, to i tak zaopatrz się z wyprzedzeniem w naszym sklepie. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz. A jeśli nie, to daj nam znać – prawdopodobnie będziemy mogli zaproponować Ci alternatywę lub sprowadzić część na indywidualne zamówienie.