×

Nasadki


Planujesz wyposażyć swój zakład lub warsztat w wysokiej jakości nasadki wielokątne? W ofercie naszego sklepu online znajdziesz trwałe i solidne nasadki do obrobionych śrub, odporne na intensywne użytkowanie.

Przygotowaliśmy wyselekcjonowaną ofertę nasadek od najlepszych producentów, m.in. Matador, Wera oraz Koken. Szeroki wybór umożliwia wybranie elementów najlepiej dopasowanych do potrzeb i specyfikacji Twojego warsztatu, serwisu lub zakładu.  

Zobacz ofertę naszego sklepu internetowego i postaw na solidne i niezawodne produkty wykonane z materiałów najwyższej jakości.

Filters

Jest 1212 produktów.

Pokazano 1-12 z 1212 pozycji

Nasadki na klucze nasadowe

W ARPOL Narzędzia znajdziesz szeroki wybór nasadek najlepszych producentów, m.in. Matador, Koken oraz Wera, które gwarantują doskonałą jakość oraz wykonanie. Jako firma z niemal 30-letnim doświadczeniem w naszej ofercie posiadamy wyłącznie trwałe i solidne produkty odporne na intensywne użytkowanie. Nasadki do obrobionych śrub dostępne w naszej ofercie spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Nasadki dostępne w naszej ofercie używane są przez najlepszych specjalistów, dlatego z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Szeroki wybór nasadek od 6-kątnych standardowych i długich po 12-kątne standardowe i długie, gwarantuje, że bez problemu znajdziesz to, czego potrzebujesz. Nasadki wielokątowe dostępne są w kilku rozmiarach - 1/4”, 3/8”, 1/2”, 3/4" i 1”, a uzupełnienie oferty stanowią nasadki TORX o rozmiarach 1/4”, 3/8”, 1/2”.

Produkty dostępne w naszym sklepie online wykonane są z wysokiej jakości stali, a perfekcyjne wykończenie powierzchni skutecznie chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Postaw na niezawodne narzędzia najwyższej jakości. Jeśli nie wiesz, czego potrzebujesz lub które rozwiązania będą dla Ciebie najlepsze, to skontaktuj się z naszymi doradcami. Pomożemy Ci skompletować idealne wyposażenie Twojego warsztatu, zakładu lub serwisu.