×

Pokrętła do nasadek 1/2"


Doposażenie skrzynki na narzędzia w pokrętła do nasadek 1/2” na pewno zwiększy zakres czynności, jakie możesz wykonywać w codziennej pracy. Chcesz wyprzedzać konkurencję i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom inwestorów? Postaw na niezawodność oferowaną przez takie marki jak Wera i Gedore. Znajdziesz je w naszym sklepie internetowym!

Filters

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Komfort pracy z markowymi grzechotkami

Pokrętła do nasadek 1/2” zapewniają bardzo wysoki komfort pracy. Zawdzięczają go głównie przemyślanej konstrukcji, na którą składa się przełącznik z głowicą, pozwalającą na zmianę kierunku obrotu narzędzia czy system szybkiego zwalniania. W ten sposób zarówno wymiana nasadek trzpieniowych, jak również operowanie produktem pod różnymi kątami staje się wygodne i szybsze niż kiedykolwiek wcześniej.

W przypadku wysokiej klasy produktów nie ma miejsca na kompromisy, jeżeli chodzi o materiały używane do ich wytworzenia. Grzechotki dostępne w sklepie Arpol powstają z solidnej, odpornej na korozję stali chromowo-wanadowej. Poddana obróbce technologicznej staje się jeszcze bardziej odporna na odkształcenia.

Naszym klientom rekomendujemy:

    • pokrętła do nasadek 1/2” Matador,

    • pokrętła do nasadek 1/2” Koken,

    • pokrętła do nasadek 1/2” Wera,

    • pokrętła do nasadek 1/2” Gedore,

    • pokrętła do nasadek 1/2” Stahlwille.

Kupując je, zyskujesz nowoczesne i solidne wyposażenie swojego warsztatu. Sięgnij po narzędzia z antypoślizgową, ergonomiczną rączką, która perfekcyjnie leży w dłoni. Nawet wiele godzin spędzanych na montażu nie spowoduje dyskomfortu.