×

Klucze izolowane VDE


Solidne i niezawodne klucze izolowane VDE

W Twojej pracy liczą się nie tylko efekty, ale też środki ochrony własnej zabezpieczające stanowisko pracy, ale także Ciebie? Jako elektryk na pewno potrzebujesz narzędzi izolowanych, czyli takich, które pozwolą Ci na bezpieczną pracę z instalacjami elektrycznymi o maksymalnym napięciu nawet 1000 V. Znajdziesz je w naszej ofercie. Izolowane narzędzia VDE w ofercie ARPOL spełniają warunki dotyczące jakości i bezpieczeństwa na stanowisku pracy. Możesz zaufać produktom od najlepszych i cenionych producentów, które powstają zgodnie z normami - DIN i ISO 7446. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. 

Filters

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-12 z 19 pozycji

Profesjonalne klucze izolowane VDE dla elektryków

Prezentujemy klucze przeznaczone do użytku profesjonalnego, z których skorzystają głównie elektrycy – montujący, serwisujący i konserwujący instalacje elektryczne. Płaski klucz VDE jednostronnie otwarty to jedna z naszych propozycji. Warto zwrócić uwagę, że podobnie, jak inne narzędzia z asortymentu narzędzi izolowanych VDE jest pokryty wielowarstwową izolacją. Do jego produkcji wykorzystano stal hartowaną o powierzchni fosforanowanej manganem. Wysoka jakość wykonania gwarantuje bardzo dobry poziom izolacji, dlatego zapewnia pełną ochronę użytkownikowi.

Klucze izolowane VDE w naszym asortymencie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdziesz klucze izolowane VDE marki Matador. Jesteśmy dystrybutorem wysokiej jakości narzędzi izolowanych, które przeszły testy w warunkach do 10 000 V. W dodatku mają taką konstrukcję, która umożliwia dotarcie nimi nawet do trudno dostępnych miejsc. 

Zobacz i porównaj różne wersje kluczy izolowanych VDE z naszej oferty. Na pewno znajdziesz wśród nich ten, którego szukasz. Zapraszamy do zrobienia zakupów online. Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania i doradzą, jakie narzędzie wybrać.