×
Filtruj wg
Marka
Długość (l)
Wykonany wg norm
Price
-

Wkrętaki nasadowe giętkie


Chcesz nabyć wkrętaki nasadowe giętkie? Dobra wiadomość jest taka, że narzędzia znajdziesz nie tylko w sklepie stacjonarnym, ale też online. Dzisiaj opcja zakupów w sieci zyskuje na popularności z uwagi na oszczędności czasu oraz pieniędzy.

Polecamy niezawodne narzędzia zaufanych i lubianych przez profesjonalistów marek – Matador oraz WERA. Są wśród nich produkty w różnych rozmiarach, cechujące się odmiennymi parametrami i sprawdzające się w różnych typach prac specjalistycznych oraz hobbystycznych. Przygotowaliśmy dla Ciebie m.in. wkrętak nasadowy z giętkim trzpieniem 6x167mm 391 czy wkrętak nasadowy giętki 2K 5mm. Poznaj ich charakterystykę, zamów online, a jeśli potrzebujesz konsultacji z doradcą – napisz do nas lub zadzwoń! 

Filters

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Wkrętaki najlepszej jakości

Zapewne wiesz, że w przypadku podręcznych narzędzi znaczenie mają detale konstrukcyjne. W przypadku oferowanych przez nas wkrętaków priorytetem pozostaje jakość wykonania, która powinna odpowiadać aktualnym, odgórnie narzuconym normom i Twoim indywidualnym preferencjom. Dlatego wkrętaki nasadowe giętkie z naszej oferty (w zależności od modelu):

umożliwiają pokręcanie pod różnym kątem,

mają elastyczny trzpień, który pozwala dotrzeć do niekorzystnie umiejscowionych śrub mocujących,

doskonale nadają się do pracy w trudno dostępnych miejscach, np. w komorze silnika,

mają końcówki wypalane promieniem lasera, który tworzy na powierzchni grotu chropowatą powierzchnię wgryzającą się w gniazdo wkrętu.

Zapoznaj się dokładnie ze specyfiką każdego produktu i odkryj takie opcje jak  System wyszukiwania narzędzi „Take it easy" z oznaczeniem kolorystycznym czy 6-kątny kołnierz zapobiegający staczaniu się narzędzia z miejsca pracy.

Zakupy w ARPOL – zapraszamy do współpracy 

Zrób wygodne zakupy w ARPOL. Serdecznie zapraszamy pasjonatów majsterkowania i doświadczonych ekspertów. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, jeśli potrzebujesz pomocy lub chcesz skompletować zestaw narzędzi.