×

Klucze trzpieniowe


Klucze trzpieniowe są obecne w warsztatach przydomowych oraz zakładach profesjonalnych. Są wykorzystywane do wkręcania i wykręcania śrub z otworami sześciokątnymi. Występują one w kilku charakterystycznych kształtach – litery T oraz litery L. Uchodzą za popularne i powszechnie wykorzystywane do prac z niewielkimi elementami, również wtedy, gdy te są ulokowane w trudno dostępnych miejscach. 

Szczególnie solidne są klucze ze stali chromowo-wanadowej, stali wysokostopowej i innych surowców odpornych na korozję czy uszkodzenia mechaniczne. Korzystając z nich, masz pewność, że posłużą Ci na długi czas i zawsze będą pod ręką, gotowe do użycia.

Filters

Jest 319 produktów.

Pokazano 1-12 z 319 pozycji

Klucze w rozmiarze od 42 do 76 mm

W naszym sklepie internetowym znajdziesz zarówno klucze solo, jak również klucze w zestawach. Gotowe komplety nie są drogie, a dodatkowo sprzedawane w wygodnym etui. Dzięki nim można łatwo segregować narzędzia ręczne, utrzymując w nich porządek i dbając o dobrą organizację pracy. 

Co obejmują przykładowe komplety? Np. 9 kluczy trzpieniowych z funkcją przytrzymywania do śrub i wkrętów z gniazdem TORX w rozmiarach: TX8, TX9, TX10, TX15, TX20, TX25, TX27, TX30,TX40 o powierzchni BlackLaser odpornej na uszkodzenia czy 9 kluczy trzpieniowych krótkich Hex-Plus Multicolour 2 ze stali nierdzewnej do śrub z gniazdem sześciokątnym Zestaw składa się z metrycznych kluczy trzpieniowych krótkich w rozmiarach: 1,5; 2; 2,5; 3,0; 4,0; 5,0; 6,0; 8,0; 10,0mm. Co ważne, dla łatwiejszego rozpoznawania rodzajów kluczy producenci stosują np. system znakowania laserowego, dzięki któremu szybko odnajdziesz potrzebny Ci w danej chwili klucz.

Zapoznaj się ze szczegółowym opisem każdego produktu, aby dowiedzieć się, co dokładnie kupujesz.

Solidne klucze w sprzedaży online

Zachęcamy do zakupu internetowego solidnych kluczy imbusowych – od popularnych modeli sześciokątnych, aż po rzadziej stosowane, ale niezwykle potrzebne modele w innych kształtach, np. czworokątnych znajdujących zastosowanie w warsztatach samochodowych. 

Serdecznie zapraszamy do ARPOL online!