×
Filtruj wg
Marka
System miar
Długość (l)
Price
-

Pokrętła do nasadek 3/4"


W Twojej skrzynce z narzędziami brakuje konkretnego pokrętła do nasadek 3/4”? To model, który może się okazać przydatny w wielu pracach montażowych i serwisowych, dlatego warto się w niego zaopatrzyć. W sklepie Arpol przygotowaliśmy propozycje, które znajdą uznanie fachowców. Pokrętła do nasadek 3/4” Matador czy Koken reprezentujące niemiecką oraz japońską precyzję i styl.

Filters

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Pokrętło do zadań specjalnych

Dokręcanie i odkręcanie – często są to czynności, które wymagają od specjalisty dużych nakładów siły. Jednak teraz praca może upływać przyjemniej i bardziej komfortowo. Wystarczy, że zaopatrzysz się w solidne pokrętła do nasadek 3/4”, które ergonomicznie leżą w dłoni, nie ślizgają się i nie przesuwają. Masz pełną kontrolę nad realizacją zadania – nic Cię nie zaskoczy.

Narzędzia ręczne z naszego asortymentu to wyselekcjonowana grupa produktów niemieckiej oraz japońskiej produkcji. Powstają one z wysokiej jakości stali stopowej, a na koniec są jeszcze polerowane, co wydobywa z nich blask i zapobiega korozji czy zniszczeniom. Dodatkowo pokrętła do nasadek 3/4” Koken na rękojeści i zagięciach są dodatkowo pogrubianie, co znacznie poprawia wytrzymałość pokrętła. 

W sprzedaży, oprócz powyższy, znajdziesz także:

    • pokrętła do nasadek 3/4” Wera,

    • pokrętła do nasadek 3/4” Gedore,

    • pokrętła do nasadek 3/4” Stahlwille.

Jako profesjonalista na pewno znasz i cenisz narzędzia renomowanych producentów. My też i dlatego oferujemy Ci wyłącznie produkty, po które sami sięgnęlibyśmy w pracy.