×
Arpol
System miar
Długość (l)
Price
-

Młotki ślusarskie


Młotki ślusarskie to podstawowy element wyposażenia przydomowego warsztatu oraz profesjonalnych zakładów. To uniwersalne urządzenie przeznaczone do wbijania gwoździ oraz pobijania innych narzędzi (np. dłuta) i drobnych elementów.

Młotki ślusarskie sprawdzą się w wszelkiego rodzaju pracach naprawczych, remontowych, wykończeniowych oraz ślusarskich.

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości młotki ślusarskie marki Matador, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Zróżnicowane parametry pozwolą dobrać produkt dopasowany do Twoich potrzeb.

Filters

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości młotki ślusarskie niemieckiej firmy Matador. Młotki ślusarskie to podstawowe wyposażenie każdego majstra, które świetnie sprawdzą się m.in. przy pracach naprawczych, remontowych lub wykończeniowych.

Młotki ślusarskie dostępne w naszej ofercie wykonane są z drzewa jesionowego oraz stali specjalnej. Wytrzymały sposób mocowania trzonka za pomocą klinu blokującego zapewnia bezpieczeństwo podczas wykonywanych prac, ponieważ młotek nie spadnie z trzonka.

W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór młotków ślusarskich, co pozwoli wybrać narzędzie dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkownika. Postaw na najwyższej jakości produkty niemieckiej firmy Matador.

Wyselekcjonowaliśmy dla Ciebie niezawodny asortyment, który ułatwi Ci codzienne wykonywanie obowiązków. Poznaj naszą ofertę lub skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy przygotują produkty dopasowane do Twoich potrzeb.