×
Filtruj wg
Marka
System miar
Długość (l)
Wykonany wg norm
Price
-

Akcesoria do nasadek 3/4"


Twoja praca może być jeszcze bardziej komfortowa, wydajna i niosąca satysfakcję. Dzięki dobrym narzędziom, które znajdą się w Twoim warsztacie lub na placu budowy zyskasz znacznie większą swobodę w zakresie realizowania poszczególnych zadań. Pomogą Ci w tym dostępne w sklepie Arpol pozostałe akcesoria do nasadek 3/4” Matador, Koken i innych producentów niemieckich oraz japońskich.

Filters

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Siła tkwi w detalach

Wydawać by się mogło, że to nieistotne, jakie pozostałe akcesoria do nasadek 3/4” Gedore czy Stahlwille wybierzesz. Jednak profesjonaliści rozumieją, jak ważne jest zainwestowania w dobrej klasy sprzęt, nawet jeśli chodzi tylko o detale. W sklepie Arpol zgromadziliśmy szeroki wachlarz produktów, które są kompatybilne z popularnymi i cenionymi w branży narzędziami. Są to przede wszystkim pozostałe akcesoria do nasadek 3/4” Koken czy pozostałe akcesoria do nasadek 3/4” Wera, które cieszą się dobrą opinią na całym świecie.

W asortymencie dostępne są m.in.:

    • pokrętła,

    • przedłużki,

    • redukcje,

    • przeguby,

    • rękojeści,

    • adaptery.

Powyższe elementy wykonywane są z wysokiej klasy materiałów – stal jest odporna na działanie wody, obciążenia oraz uszkodzenia mechaniczne. Przez długi czas zachowuje swoje właściwości, zapewniając użytkownikowi doskonały komfort. Pozostałe akcesoria do nasadek 3/4” Stahlwille i innych marek, które sprzedajemy współpracują z grzechotkami oraz nasadkami o różnych typach gniazd i trzpieni. Koniecznie je wypróbuj, a na pewno odczujesz poprawę jakości swojej pracy!